E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
100 ücretsiz arkadaşlık sitesi

100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Kaç kere yarım kalır ki insan! Seni her gördüğümde yarım kaldım ben Gözlerine her baktığımda derin kahverengi bir hüzün çöküyor içime, Ne zaman konuşmaya çalışsam kelimelerim yarım kalıyor Ne zaman yüzüne baksam içim acıyor Kaç kere yarım kalır ki insan! En çok sevdiğin renk mor, Yumurtana hep çok tuz atarsın. Herkeze güvenirsin ben hariç.. İçinde hep bi şeyler saklıyorsun. Hastasın söylemiyorsun. Kızgınsın anlatmıyorsun Acını paylaşmıyorsun. Ben zaten konuşamıyorum Şiirler boşa yazılmaz biliyorum. Kaç kere yarım kalır ki insan! Gücün bana mı yetiyor diyorsun beraber ağlıyoruz görmüyorsun. Sana yaklaşamıyorum ben, Dokunamıyorum. Anlatamıyorum.

100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Sana attığım adımları, içime atsaydım keşke.. Bir sigara daha yakalım mı? Uzakta olupta burnumuzda tütenlere.. Çok sigara içiyorsun diyorlar. Ben hayɑllerimi dumanla kuruyorum.. Ağır yürüyorum diye kızıyorlar. Yüküm ağır, yüreğimde seni taşıyorum anlamıyorlar.. Sor bakalım açtığın yɑra, yerini sevmiş mi? Çektim tüm umutların fişini.. İçimde ηasıl varacağımı bilmediğim uzaklar var.
100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları! Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak dost hem sigara içmene delice kızıp hem de son sigarasını sonuna kadar seninle paylasan kişidir.. Yürekten akan sözler yüreğe akar. Ağızdan çıkan sözler ise bir kulaktan girer bir kulaktan çıkar. bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm. Şimdi ne çok isterdim elinin sıcaklığını. Yüzüne dokunmayı. Sahi yüzüne dokununca çoğalıyor gülüşlerin. Gülüşlerin acının önünde kumdan kalelere dönüyor. Üflesem ardında masum ve mahzun bir yürek tepeciği görünecek.
Benzer sayfalar