E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
antalya arkadaşlık siteleri

ANTALYA ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Hepsi kırılıp parçalandı. Ne varsa aşkımıza ait, kirletip kenara attık. Vakit geç oldu, artık dönmek zor. Sen başka bir ele dokundun, ben yabancı bir kuşun kanadından düştüm. Biz ayrılalı sanki bir asır oldu. Şimdi, diyorsun; beni bekleme sevgili! Seni hala kalbimin bir köşesinde saklamadığım için değil; geçirdiğimiz zamanı değersiz kıldığım için de değil; artık çok geç oldu, dönemem, dönemeyiz. Sevda dediğin narin bir çiçek gibidir, toprağından sökülen tohum bir daha yeşerir mi? Üstümüzden yıllar geçti. Sen başka kollarda aradın beni, biliyorum çünkü ben de seni, bulamadık. Kimse sen gibi dokunmadı, kimse ben gibi sarılmadı. Pişmanlıklarımızla girdik yabancı yataklara, birbirimizin düşlerini gördük, ait olmadığımız uykularda. Ne acı! Barışalım istiyorsun. Her şeye yeniden başlayıp, temiz bir sayfa açalım şu hayat denilen romana, beceririz sanıyorsun. Zannediyorsun ki, bunca tecrübe, kalp yarası, değerini yükseltir aşkın. Yanılıyorsun!

ANTALYA ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım... Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım... Hasret kapımda nöbetler tutuyor... Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor... Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam…
ANTALYA ARKADAŞLIK SİTELERİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Biz Her Ne Kadar Loş Işık Altında Mini Etekli Kızlarla Dans Etmesini Bilmesekte... Mahalle Köşelerinde Yagmur Altında Delikanlıca Sevmesini Herkezden Daha İyi Biliriz... Sen bana bir ömür uzakken ben sana bir nefes kadar yakınım sevgili Sevgi anlıktır , bazen günlük , bazense yıllıktır.Seviyorum dersin , gelir ; sevmezsin.Sevmiyorum dersin , gider ; seversin. Sana Son Sözlerim Yine Seni Seviyorum Demek Olucak Gitsende Bu Kalp Bir Senin için Atacak... yokluğuna kaç gün dayanırım ben, baktığım heryere gizledim seni.. hasrete alışık değildi gönlüm, daha el sallarken özledim seni.. seninle bir bütün olabilirdik, ama sen tek parça olmayı istedin.. geride beni paramparça bırakarak..
Benzer sayfalar