E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaş arıyorum bayan arkadaş

ARKADAŞ ARIYORUM BAYAN ARKADAŞ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Her aşk biter sende Hem zaten biteceği daha baştan belli bir aşktı bizimkisi.Sen gitmesen belikli bir gün ben gidecektim.Herkes kendi tercihini yaşar ve sen tercihini yaptın.Rahat ol , Aklın kalmasın burada.Dramatik vedaların kahramanları olmayalım Benim aklım sende kalacak.Sadece aklım değil yüreğimde…Bitmezdi bizim aşkımız.Asla terk etmezdim seni.Benliğimi , varlığımı , hayatımı adamıştım ben bu aşka.Şimdi kim yada neyi seçtiğinin ne önemi var artık.Ağlayacağım ardından,kahretsin ağlayacağım… İstersen dost kalabiliriz,haberleşiriz birbirimizle.Mutlu olmanı isterim.Sen mutluluğu hak eden bir insansın.Elbette bende mutlu olacağım merak etme,GİT.Hayatımıza başkaları girecek ve biz beklide birlikte yaşadıklarımızı bir süre sonra hatırlamayacağız bile,GİT.Hangi yara kabuk bağlamamış ki bu güne kadar?Hangi ateş sönmemişki?Yapman gerekeni yap

ARKADAŞ ARIYORUM BAYAN ARKADAŞ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. bak şu çesmenin haline içilecek tası yok. Kırma şu kalbimi yapacak ustası yok Yeni bir başlangıç yɑpaγım derken, bir yɑnım kederden azalıyorsa ve görmek acı veriyorsa saηa; acele etme sakın bütünlenirim ben! Aynı şeyleri konuşup, farklı anlamlar çıkarıyorsak ve o anlamlarla kararıyorsak; üzülme aynı dili öğrenirim ben! Gecenin ayɑzını sen sanıyorsam ve yüzüme çarptıkça derin kesikler oluşuyorsa vazgeçme! Biraz daha uğraşırsan parçalanırım ben.. Sen öyle tepkisiz, sen öyle hareketsiz bekle.. çırpınır çabalar hallederim ben! hayat yaşamayı gerektiren güzelliklerin adı ise neden seni zamanın gelince susturuyor ..
ARKADAŞ ARIYORUM BAYAN ARKADAŞ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Aşık bir adam, sivilceyi gamze görür. Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir. Bir insana ya benimle olur musun denir, ya da benimle ölür müsün.. İki noktacık değiştirir anlamı, ya sessiz harflerle sessizce gidersin, ya da sesli harflerle ölüm kelimesini bile süslersin. Çıkmışım inşaatın tepesine.Atmışım kendimi aşağıya.Sabahın ilk ışıklarıyla manşet olmuşum başlıklara Şimdi burada, ben burada kırılgan bir mıh gibi duruyorum. Vuruyorum kendimi sensizliğe, sensizlik batmıyor canıma, yalnızca acıtıyor beni..
Benzer sayfalar