E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık hattı

ARKADAŞLIK HATTI

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Bazen Kazanmak İçin Aklını Kullanırsın, Bazende Baskalarının Akılsızlıgını. Gözlerim bağlı halde karanlıkta merdiven inerken hep senin sevdana yürür gibi emindim adımlarımdan. Başımı kaldırdığımda bulutlar kanat açıp gözlerinin içinde sıcak iklimleri gördüm. Dokunduğum herşey de ellerinin sıcaklığını aradım durdum. Oysa ellerini hiç tutmadım ki. Baktığım her noktada gözlerinin derinliğindeki umudu sevdim. İnan gözlerini hiç yakından görmedim ama hep seni yaşadım. Rüzgarın hep senin saçlarına ılık meltem gibi dokunduğunu bildim. Görmeden sevmeyi dokunmadan hissetmeyi öğrendim Dünya GüzeL Olsaydı Dogarken Aglamazdık Yaşarken Temiz Yaşasaydık Ölürken Yıkanmazdık Sen gülümsediğinde gecekondu pencerelerinde cicekler açar. Her nefes alışında gökyüzüne nice yıldızlar kanatlanır. Yağan yağmur kadar bereketlidir gözlerin. Engin denizlerin içinde sakladığı berraklık kadar yalındır bakışların. Ve saçların rüzgar bile kıyamaz beyaza çalmış saç tellerini savrulmaya. Biliyorum bu hasret mapuslugunda günleri saysam da bu özlem her gün acılarımı kanatsa da ben seni sevdim. Yüreğinin içinde büyüyen bir cocuk gibi gözlerinde gülümsüyorum hayata. Ben seni gözlerimde biriktirdiğin düşlerle sevdim. Seni sevmek böyle duru böyle yalın bir aşk.

ARKADAŞLIK HATTI

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. İtiraf ettim kendime meğer seviyormuşum diye...Sonra güldüm çocuk musun kızım diye.... Aşık olduğun zaman ilk görüşte değil, her görüşte aşık olacaksın… Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…
ARKADAŞLIK HATTI

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Ayak Üçümda BaşIadı Sevgi. şimdi Başımın Tepesinde OIuşan Bir Düşünce YığınıyIa BuIutIardan Aşağı HızIa Düşüyorum, Dua Ediyorum Paraşütüm AçıIsın Diye. Sevdiğim İnsanIara KızabiIirdim. Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı Öğretmeseydi. NasıI DoIdurduysan Hayatımı VarIığınIa, Bende Yazmak İsterim Adını KaIbime DefaIarca. Başka Bir Rengi Sevmeyen Renk OIur. Ben Seni Seviyorum KaIbim Gök Kuşağı . Seni Ne Kadar Çok ÖzIediğimi BiImek İstersen, gökyüzünden Düşen Her Yağmur Tanesini Tutmaya ÇaIış, tutamadığın Her DamIa Benim Sana OIan ÖzIemimdir GüIüm! Sen Benim Gözümde Bir DamIa Yaş OIsaydın Seni Kaybetmemek İçin AsırIarca AğIamazdım!
Benzer sayfalar