E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık istanbul

ARKADAŞLIK İSTANBUL

boşamı geçti onca zaman seni severken ellrini tutarken Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Bir Oda Dolusu Kırmızı Gülün Arasında Tek Bir Beyaz Gül Nasıl Özel Ve Farklı Duruyorsa Sende Benim İçin Milyonlarca Kişi Arasından Öyle Özel Ve Farklısın Sevmek suç değildir ; Sevgisinin peşinden koşmamak suçtur.

ARKADAŞLIK İSTANBUL

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Seni Seviyorum iki kelimeden oluşuyormuş gibi görünen bu cümle, bazen takılır insanın boğazına. Sanki bu iki kelimeyi bir araya getirebilmek için binlerce kelime söylemişsiniz gibi hissedersiniz kendinizi. Bu cümleyi normal hayatta rahatlıkla kurabilirsiniz. Mesela, sokakta çiçeklere bakarak:
ARKADAŞLIK İSTANBUL

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Gözlerin Hayalim, Hayalim Gözlerin, Tek Gerçeğim Seni Sevmek Bebeğim . Ey güzel çiçekler sizi seviyorum veya en sevdiğiniz bir arkadaşınıza rahatlıkla, dostum seni seviyorum diyebilirsiniz. Ellerinizi kaldırıp semaya ey dünya, seni seviyorum diye haykırabilirsiniz. Hatta bütün yıldızlar, Ay, ey Güneş sizleri seviyorum diye rahatlıkla içinizi dökebilirsiniz. Ama kalbinizin yarısını kaptırdığınız, ona bakınca sizin tamlayanınız gibi hissettiğiniz, onu bütün yaratılmışlardan ayrı bir gözle gördüğünüz melek yüzlü varya
Benzer sayfalar