E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık kurma

ARKADAŞLIK KURMA

Bak aslanım eşyalara fiyat, insanlara değer biçilir. Fiyatı olmayan eşyaya çöp, değeri olmayan insana giderken kapıyı ört denir. Kim olduğun, ne yaptığının yanında önemsizdir. Bazen en güzeli her şeyin güzel olması için dua edip uyumaktır. Arkadaş olamıyoruz. Sevgili asla. Biz senle birbiri olmadan yapamayan iki insanız sadece. Hepsi bu. Parmak gökyüzünü gösterirken yalnızca aptallar parmağa bakar. Sonra anlarsın, çok sonra. Geçip gidince. Bana başka gülüyor, Ben de seni sevecek gibiyim ama daha değil der gibi gülüyor. Bekle diyor sanki bana. Ben de bekliyorum. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Yeni nesil olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir.

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz.

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaşlık başlatın. yeni nesil mobil uyumlu Çapkın Kızlar siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor.

ARKADAŞLIK KURMA

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaşlar bularak ücretsiz mesaj gönderin.

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz.
ARKADAŞLIK KURMA

Ölmesi çok kolay bir kurşunsık gitsin, ama aşk o kadar kolay değil,birkurşunla bitsin ! bir demet papatyaydı gözümün içine bakıpta verdiğin ,elin sıcacık kalbime değdiği işte o an ...zaman aşkı getirdi ama sebebsiz aldı götürdü...seni sevmektende başka bişey kalmadı bana... Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Çapkın Kızlar 'ne üye olduğunuzda ücret ödemeden mesajlaşabilirsiniz. Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan 'dir.
Benzer sayfalar