E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık siteleri adana

ARKADAŞLIK SİTELERİ ADANA

Son şiirin son satırları yine senle bitsin, Bilmem hatırlar mısın “Ve sen” diye başlamıştı, Aşkın kağıda yansıyan siyah çizgileri, Seni anlatabildiğim on iki şiir, On iki destan ve her biri senle dolu, Seni bu dünyaya tanıtıp seni haykıran, Benden çok sevecekler seni, belki de Çekilen çileni ve hayat mücadeleni, Gözlerindeki sevgi yeşili, ve gülümsemeni, Şair benim ya bu şiirlerde aşkım Benden daha fazla aşık olamazlar sana, Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir.

ARKADAŞLIK SİTELERİ ADANA

tutamadık hayatın ucunda ikimiz bir olupta .kaldıramadık bir sevdayı ağır geldi bize. zor geldi özlemek beklemek. göcmen kuşlar bile cesaret ettide mekanı zamanı deyiştirmeye biz edemedik. hayatta büyük kayıp değildir. Asıl büyük kayıp, yaşarken içimizde ölenlerdir Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir.
ARKADAŞLIK SİTELERİ ADANA

seni yagmurdan sonra sevecegim.. çünki sen benim güneşisin be gülüm... Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Son şiirin son satırlarıda bitti işte, Şair üzgün ama umutlu gelecekten, Bir gün yine şiir yazarsam kağıtlara, Seni yine bulmuşumdur küçücük dünyada, Ve delice sevmişimdir yine eskisi gibi, Kalemlerimi saklıyorum, kara kuytulara, Duygularım bende saklı adı senle olsa da, Ne denir ki bu aşkın son kelimesin de, ELVEDA anlatmaz ki, bu yaşananları, Seni elveda ile uğurlamak istemem geleceğe, Belki diyelim, belki de bir gün, Bu hayatın başka bir yerinde ve yine senle
Benzer sayfalar