E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık siteleri ankara

ARKADAŞLIK SİTELERİ ANKARA

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. bugün yine akşam oldu, gözlerim her an yolda, geleceksin diye bekliyorum, yine yoksun, üşüyorum. gecenin ürperten soğunda, sıcaklığını hissediyorum, bir anda irkiliyorum, sen,yanımda yoksun üşüyorum. buz gibi yatağımda, o güzel günler geliyor aklıma, bir anda titriyorum, sen, yanımda yoksun üşüyorum.

ARKADAŞLIK SİTELERİ ANKARA

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Dünyanın sevgisine gerek yok. Bir kişinin sevgisi dünyalara yeter. Dünüm yarım kaldı, yarınım sende saklı. Yanımdayken mutluyum, aklımdayken değil. Benim en güzel anım, senin bana geldiğin gün yaşandı. Bütün şairler sana mı aşıktı ki, okuduğum her şiirde sen varsın. Seni severek doğmadım ama, seni severek öleceğim.
ARKADAŞLIK SİTELERİ ANKARA

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Gül’ü gülene, Sevgiyi bilene, Kalbinide taşıyabilene ver. Hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım. Anladım ki vazgeçilmeyen değil de, vazgeçmeyen vardır. İnsanın iki hayatı vardır; biri yaşadığı, biri hayal ettiği. Mutsuz olmak için, herkesi memnun etmeye çalışmak yeter. Nur içinde yat kalbim, ben katilini çok sevdim.. Dalı’ndan düşen yaprak, rüzgarın oyuncağı olurmuş. Gözler kendilerine, kulaklar başkalarına inanırlar.
Benzer sayfalar