E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık siteleri bursa

ARKADAŞLIK SİTELERİ BURSA

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Anasayfa > Aşk & Sevgi > Seni seviyorum demeyi özLemek… Seni seviyorum demeyi özLemek… Bilirsiniz bu özlemi, sevdiğini özlemekten daha çok can yakar seni seviyorum demeyi özlemek… Aklınıza geldikçe bu sözcükler, dilinizin ucuna takılır ve sonu huzursuz bir sessizliktir… Bu sessizlikler eksik bir sevgiyle birikir içinizde. Tüketilmiş bir sevda vardır ellerinizde. Birisi veya birileri tüketmiştir sevdanızı. Ve siz hep aynı soruları soruyorsunuzdur kendinize sevdalar tükenir mi?aşk eksilir mi Bilmezsiniz eksilen aşk değildir, sizsinizdir gidenin ardından. Sevdiğinizi söyleyemedikçe eksilirsiniz. Sevdiğinizin yokluğuna, seni seviyorum diyememenin acısına uyanırsınız her gün… Giden gitmiştir ama hesabı verilmemiştir sevdanın. Birileri sevdanızı tüketmiştir, sevdanızda sizi… Sanki sevdiğinize bir kez daha seni seviyorum diyebilseniz geri dönecektir, ‘bak sevdan ellerimde, onu hiç bırakmadım diyecektir sevdiğiniz… yalnızlığınızın avuntusudur bu… Ama bir kez daha seni seviyorum diyemezsiniz. Sevdanız artık sessizliğinizdir. Sessizliğinizde eksilirsiniz ve sorularınıza bir yenisi eklenir; sevda, eksiltir mi insanları?

ARKADAŞLIK SİTELERİ BURSA

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Sen Bastığın Yerde ÇiçekIerin Büyüdüğü Her Zaman En GüzeI, Her Yerde Eşsiz Sen Yaprak, Sen Kopuk, Sen Kuş Tüyüsen Sevgi NehirIerimin Aktığı Büyük Deniz Ne Zaman Seni Düşünsem Yaşamak GüzeI Bir Bahar Bahçesi OIur Güz BahçeIeri En KaranIıkIarda BiIe Uzanır Bir EI KendiIiğinden Acar Sabaha PerdeIeri. Ne OIurdu SaadetIerin En Büyüğü İşte EIIerimde AI, DiyebiIseydim AnIardin Ve Hiç Gitmezdin, DeğiI Mi Bir Gün OIduğun Gibi KaI DiyebiIseydim. Durust olan Durust olani buluyor..Durust olmuyan Durust olmayani buluyor.
ARKADAŞLIK SİTELERİ BURSA

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Ve diyeceğim ki; Aşk güzel şey vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece. nasıl ölürüm diye düşünme , düşünmeye başlamışsan zaten ölmüşsündür. Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun?
Benzer sayfalar