E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık siteleri istanbul

ARKADAŞLIK SİTELERİ İSTANBUL

Bildiğiniz gibi artık arkadaşlık siteleri çok revaçta. Erkek, kadın ve kızlar önceden biriyle tanışırken ya görücü usulü ya da dışarıda gördüğü birinden hoşlandığında onunla iletişim kurmaya çalışırdı. Bu tür ilişki kurma tarzı hala devam ediyor. Fakat devir de değişmeye devam ediyor. Sevgili bulmak isteyen bay ve ya bayan hiç fark etmez, bu tür ilişki kurma tarzlarının yanında bir de "arkadaşlık siteleri"nden kolayca birini bulabilmekte. Hem de istediği kriterlerde. Önceden erkek, "kız" ve "kadınlar" istediği gibi birini bulmakta ne kadar da zorlanıyorlarmış. Ama şimdi oraya sizi tanıtan kısa bir paragraf yazarak ve nasıl biri istediğinizi anlatarak çok kolay bir şekilde partnerinizi bulmanız mümkün hale geldi. Ülkemizde kullanılan birçok arkadaş edinme sitesi mevcuttur. Lakin hangisine güvenip güvenmeyeceğimiz ve ya hangisinin daha sağlıklı olduğu bir tartışma konusudur. Şimdi karşımızda bu özellikleri tamamen kendinde barındıran mükemmel bir arkadaş bulma sitesi bulunuyor. Bu o kadar bahsettiğimiz sitenin adı da Çapkın Kızlar arkadaşlık siteleri istanbul.

ARKADAŞLIK SİTELERİ İSTANBUL

Çapkın Kızlar manita yapma ve ücretsiz sohbet sitesi aracılığıyla aradığınız eşe anında ulaşabilirsiniz. Kriterlerinizi belirttiğinizde ve karşınızdakinin istediği kriterler sizde de varsa, kolayca arkadaşınızı edinebilirsiniz. Aslında bu tür sevgili, manita , ve arkadaş arama sitelerinin hem olumlu hem de olumsuz birçok yönüyle karşılaşabilirsiniz.
ARKADAŞLIK SİTELERİ İSTANBUL

Sahtekâr üyeleriyse şöyle anlayabiliriz; bu "bayanlar" özelikle Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya gibi Balkan ülkelerinden katılır. Profillerinde çok temiz bir "kız" izlenimi verilmeye çalışılır, ciddi bir "ilişki" istediklerini yazarlar ve 0035 ile başlayan telefon numaralarını da belirtmeden geçmezler. Bu tür kullanıcılar genelde sahte üyelerdir, dikkat! Başka bir üye türü de yalancı üyeliklerdir. Bu kadınlar'ın profilindeki kişisel bilgiler neredeyse tamamı yanlıştır. Yaşadığı yer, yaşı, boyu, kilosu… Hatta cinsiyeti bile farklı olabilir. Kendinizi tam anlamıyla emin olmadan birine kaptırmasanız iyi olur. Neyse ki Çapkın Kızlar tanışma ve sohbet sitesi üyelerin en son ne zaman giriş yaptığı görülebiliyor ve kimin ilgisiz üye kimin ilgili üye olduğu rahatça anlaşılabiliyor. Bir diğer konusuysa o arkadaş edinme sitesi'ndeki orantısız üye sayısıdır. Örneğin bir arkadaşlık sitesi'ndeki erkek ve "bayan" sayıları arasında o kadar fazla fark vardır ki, 1 bayana 200 erkeğin düşmesi gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu tür olaylar sadece birkaç sevgili edinme sitesi ile alakalı değildir. Bu gibi durumlarla tüm tanışma siteleri nde karşılaşılabilir. Bu sebepten burada olaya temkinli yaklaşması gereken erkek, "kız" ve "kadın" üyelerdir. Fakat Çapkın Kızlar arkadaş arama ve ilişki sitesi ile bu durumlarla karşılaşma olasılığınız diğerlerine göre daha düşüktür. Arkadaş bulmak için en rahat ulaşımı sağlayacağınız sitelerden biri de Çapkın Kızlar'tır. Şimdiden size iyi şanslar dileriz!
Benzer sayfalar