E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık siteleri izmir

ARKADAŞLIK SİTELERİ İZMİR

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Özlemediğimi söyleme bana Yüreğime insen anlardın beni Gönlümün içine sevgini koydum En güzel yerinde sakladım seni… Gücenmen gereksiz şu yüreğime Seni üzmek düşmez hiç gereğime Herkesler inandı yar sevdiğime Duy artık sesimi, özledim seni… Ayrılığa düşen,yalnızlık ise; Hasreti çekene haksızlık niye. Süren sensizliğe bahtsızlık diye Her gün umutlara ekledim seni… Elimde güllerle seni beklerken Azmı uçuştular avuç açarken Geçeceğin yollar bağa dönerken Kimbilir kaç sene bekledim seni… Aşkından geçmeyi kim göze almış Bir gün tövbesine el mi açılmış Can canandan ayrı mutlu mu kalmış Kedere duyarsız özledim seni

ARKADAŞLIK SİTELERİ İZMİR

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Ben seni besmelesiz sevdim diye mi, doyamıyorum acaba? Sanki tüm duygularımı sende harcamışım gibi. Hiç kimseye karşı bir şey hissetmiyorum. Takma dişlerimizin yerlerini unutana kadar, seveceğim seni. Tansiyonum düşse bile, sen düşme diye tutacağım ellerini! İstediğin zaman ışığı söndür, senin karanlığını da tanır ve severim!
ARKADAŞLIK SİTELERİ İZMİR

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Ve sonra sen çıktın karşıma. Allah'ın bana: Bak sana ne yazdım deme şekli idin. Sevindim. Sevdim! Sen sadece sen değilsin; bensin, bendensin, benimsin! Sözün bittiği yerde nişan başlasa sonrada düğün mesela. Unutma; çaya katman için şeker, Dünya'ya katlanman için ise ben varım! Senden söz edilince, ağzımın içerisinde çocuksu telaşıyla saklambaç oynuyor harfler. Bir sürü kişi gözümün içine bakarken, ben sana kör olmuşum!
Benzer sayfalar