E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık siteleri konya

ARKADAŞLIK SİTELERİ KONYA

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Kabul etmeyi bileceksin, Kazandığında,kaybedebilme ihtimalini kabul edeceksin içinde, Kalktığında tekrar düşebilme ihtimalini, Öldüğünde tekrar dirilmeyi kabul edeceksin, Kaçmayacaksın gerçeklerden öyle korkakça, Yoklukta özlemi kabul edeceksin, Varlıkta yokluk ihtimalini, Gerçeklerin yalan olma gerçekliğini kabul etmeyi bileceksin.. En sevdiklerinin sana yüz çevirebileceğini, Dostlarının arkandan vurabilecekleri ihtimalini, Eşinin,çocuklarının sana yalan söyleyebileceklerini kabul edeceksin. Kabul edeceksin sadık bir toprak gibi, Gerçeklerle yüzleşme cesaretini göstereceksin, Kaçmayacaksın gerçeklerden,korkak bir tavuğun horozdan kaçtığı gibi, Kalbin dursa da,ayaklarının feri kalmasa da, Gözlerin ağlamaktan kör olsa da kabul edeceksin Yüzleşeceksin gerçeklerle..

ARKADAŞLIK SİTELERİ KONYA

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bir damla gözyaşı değil yağmurları yüklerim bedenime, sevinçleri değil mutluluk aşısını vururum senin için kendime, senin için hayatın acısını alır mutluluğa çevirir senin için yaparım bunları seviyorum seni. Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim. Unutmak sadece mutsuzluğu getirmez.. arkasından çaresizliği ve gözyaşını da getirir. İhtiyacım yok başka hayata seni sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda…
ARKADAŞLIK SİTELERİ KONYA

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. gözlerin gölerime takıldıgında ıste dedım ask bu sevda bu sonra hep senı aradı durdu gozlerım nerde kaldın be guzelım sevdıgım Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni. Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni. insanları güzel yapan yüzdür yüzü güzel yapan gözdür ama insanı insan yapan agzından çıkan sözdür. Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.
Benzer sayfalar