E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık sitesi bedava

ARKADAŞLIK SİTESİ BEDAVA

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. üç nokta, çok şey anlatılmak istenen ve anlatılan her bir noktanın zerreleri adedince birer nokta daha anlatılamayan, anlaşılamayan; insanın kendine de anlatamadığı, dinletemediği üç nokta, araları bin yıllık mesafe pergelin iğneli ayağı bir nokta yüreğimizde; diğer ayağı, sabit kalemle konulmuş diğer noktalar arasında gidip gelmekte tekrar aynı noktaya dönmekte üç noktayı susmak mı zannettiniz siz? üç nokta, söz geçirememek yüreğe, zincirlemeye çalışmak nefsi; günahtan kaçmak, günaha batmak üç nokta merhamet; sizin alınganlığınız, benim kırılganlığım olumsuzluk eklerinin yanlış okutulması üç nokta, tereddüt kimi zaman, pervasızlık çoğu zaman üç nokta imkânsızlık, araları muamma üç noktayı susmak mı zannettiniz siz? üç nokta, yüreği dinlemek ara sıra, konuşmaktan men etmek sık sık sevdayı çiçek gibi değil bir kurşun gibi taşımak; çiçek gibi taşıyamayacak olmak üç nokta, İstanbul’u taşıyamamak, altında kalmak kâinatın yardım dilemek bir dosttan ve yine kendimize ihânetimizden ve de dostluğa, ağırlaştırmak yüreğimizde dostluğu çaresizce

ARKADAŞLIK SİTESİ BEDAVA

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Aramızdaki MesafeIer Ne Kadar Uzak OIursa OIsun SonsuzIuğa Giden Tüm YoIIara Adını Yazdım. Hangi YoIdan Geçersen Geç Seni Sevdiğimi Okuyacaksın. Bir Umut Vardır Hiç Tükenmeyecek. Bir Hasret Vardır ÇekiImeyecek. Birde ÖIüm Vardır, Birgün EIbet GeIecek Ama Sana OIan Sevgim Ne ÖIecek Ne De Bitecek.
ARKADAŞLIK SİTESİ BEDAVA

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, Teşekkürler sana... Seni niyemi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni, Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum. sen seveceğini görmeyecek kadar körsen o da sana sevgisi ni söylemeyecek kadar gururludur İçimde Bir Sevgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, SevgiIim, Birtanem Desem Bütün SözIer Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz. Benim Sana Aşık OIduğumu AnIatmak İçin Bir Şiirmi Yoksa Bir MasaImı Yazsam. ama Ben Sana İki KeIime Yazıyorum. seni Seviyorum.
Benzer sayfalar