E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık sitesi ücretsiz

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Ücretsiz arkadaşlık sitelerinde, profil kadar önemli bir başka nokta da; tanımak istediğiniz kişiye atacağınız ilkmesajdır. Maalesef özellikle ülkemizde, ilk mesajı atma işi erkeklere düşmektedir. Bu yüzden, atacağınız ilk mesaj, karşınızdaki insanın, size olan düşüncesinin şekillenmesinde ve mesajınıza cevap vermesinde büyük etkiye sahip olacaktır. Unutmamak gerekir ki, uzmanlar tarafından ispatlanmış bir durum vardır. O da; karşımızdaki kişiye karşı ilk 5 saniyede oluşan düşüncelerimizin kolay kolay değişmemesidir. Kadın ya da erkek olun ilk mesajın önemli olduğunu unutmayın. İlk mesajınızın samimi olmamasına dikkat edin. Samimiyet dozunun yüksek olduğu mesajlarda, kişiler herkese karşı bu şekilde davrandığınız düşüncesini sahip olacaktır. Bu da hoş olmayan bir ilk izlenime sahip olmanıza neden olacaktır.

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Türkçe kullanımına özen göstermeye dikkat etmelisiniz. Günümüzde kadın ya da erkek olsun çok insan, bariz yazım hataları yapmaktadır ve sesli harfleri kullanmadan yazmaktadır. Bu durum; karşınızdaki insana yeterince saygı duymadığınız düşüncesine kapılmasına sebep olabilir. Ayrıca; her zaman için doğru bir Türkçe kullanımı, kişilerin yaşam standartlarının dabelirlenmesinde bir etkendir. Selam, merhaba, tanışalım mı? Gibi tek kelimelik mesajlar atmak yanlış olacaktır. Bu şekilde atılan mesajlar; sitede bulunan herkese mesaj attığınızı düşündürür ve karşı taraf sizin profilinizi incelediğinde, kendisi ile ortak paydanız olduğunu düşündüğünüz için yazdığınızı düşündürür. Böylelikle, bay ya da bayan olsun attığınız mesajı inceleme ve size cevap verme ihtimali de azalır.
ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Karşınızdakinin profilini incelediğinizi belirten mesajlar yazın. Örneğin; karşınızdaki insanın profilinde, resim yapmaktan hoşlandığı yazıyorsa, Merhabalar, ücretsiz arkadaş bulma sitesi profilinizi incelediğinizde resim yapmaktan hoşlandığınızı gördüm. Ben de resme karşı ilgi duyuyorum, ama maalesef böyle bir yeteneğim yok. Bu arada benim adım xxx. şeklinde bir giriş yapabilirsiniz. Böylelikle, karşınızdaki insanın ilgisini çekmeniz çok daha kolay olacaktır ve hedefe daha doğru adımlarla yürümenizi sağlayacaktır. Ücretsiz arkadaşlık sitelerinde, başkalarının cümlelerini kullanmaktan kaçının. Bunlara dikkat ederseniz siz de ücretsiz tanışma sitelerinde oldukça kolay ve etkili şekilde arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Benzer sayfalar