E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
arkadaşlık sohbet

ARKADAŞLIK SOHBET

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Güneşin olmak isterdim senin. Hatta gün ışığın. Hatta sabah yüzüne vuran ilk ışık olmak isterdim. Işığın olmak isterdim senin. Sabah uyandığında ilk beni görmeni, gülümsemeni isterdim. Perdelerin arasından sızmayı başarmış gün ışığı gibi gelip göz bebeğine girmek isterdim. Sonra kendimi görmek isterdim göz bebeğinde, gözbebeğin olup. Göz bebeğindeki ışık olmak isterdim… Sızmak isterdim tüm sıcaklığım ve sevgimle kalbine. Bir anda ısıtmak isterdim seni. Sıcaklığın olmak isterdim. Buz tutmuş hiçbir zerren kalmasın isterdim. Öyle sızmak isterdim ki her çatlaktan içeri gireyim, yayılayım bir anda. Seni ısıtan sıcaklık olmak isterdim… Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim.

ARKADAŞLIK SOHBET

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Geçemidir İnsanı HüzünIendiren, yoksa İnsanmıdır HüzünIenmek İçin Geceyi BekIeyen?geçemidirseni Bana Düşündüren Yoksa Benmiyim Düşünmek İçin Geceyi BekIeyen Buruk Bir Duygu YükIenirse Yüreğine, GözIerin Zaman Zaman TakıIırsa UzakIara, KuIakIarın Zamansız DeIi Gibi ÇınIarsa, biIki BiryerIerde ÖzIenmişsindir. Sen DeIi Bir Yağmursun Ve Bense O DeIi Yağmura Hasret KaImış Bir Avuç Toprak. Sen Yaşadığım Bir Ömür Gördüğüm En GüzeI GünIerimsin Sen Her Gece RüyaIarıma Giren Bir Tanecik SevgiIimsin.
ARKADAŞLIK SOHBET

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. O yokken hayır sevmiyorum, unuttum deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.. elinizde sahip olduğunuz tekşey çekiç ise, herşey çivi görünmeye başlar Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime. Sen benim ömrümden sadece zamanımı almadın.şimdi ne umudum ne hayallerim nede seninle ilgili düşüncelerim kaldı hep sen giderken ardından gittiler birer birer Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm. Hüzün yakışmıyor ama: Gece sen yoksun ve ben buradayım.
Benzer sayfalar