E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
aşk arkadaşlık siteleri

AŞK ARKADAŞLIK SİTELERİ

En kalabalik caddelerde anladim yanliz oldugumu.. Onlar el eleydi.. Benimse ellerim cebimde Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. hayat o kadar farklı ki bir bakmışsın öyle bir bakmışsın böyle her şey yalan ama tek gerçek var oda sensin.

AŞK ARKADAŞLIK SİTELERİ

düşünecek bi şeyin varsa eğer ya geçmiş çok geliyordur ya da gelecekten az gelen umutların vardır Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. bazen giderken arkana bakmayı dene çünkü belki arkanda bıraktıkların eskiden arkanda diilde her kötü anında yanında duruyorlardı..
AŞK ARKADAŞLIK SİTELERİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. sen benim icimdeki, benim bile ulaşamadığım yerlere dokundun.. bir pınarsın içilen ama hic kanılmayan,seveni yanıltmayan.özlenen sen,özleten sen.sen varken doyulmayansın,yokken dayanılmayan..sana dokunmak nasıl birşey bilirmisin sevgilim.sana dokunmak hayatin icinde durup dinlenmek gibi,nefes almak gibi,hayati temize gecmek,ölmeye inat gibi..
Benzer sayfalar