E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
balıkesir arkadaşlık siteleri

BALIKESİR ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Kar üşüyen bir halk için asla romantik yağmaz. Sevdiğimiz zaman, aşk o kadar büyüktür ki; bir bütün olarak içimize sığmaz, sevdiğimiz insana doğru yayılır. Onda kendisini durduran başlangıç noktasına doğru geri dönmeye zorlayan bir yüzey bulur. İşte karşımızdakinin hisleri dediğimiz şey, kendi sevgimizin çarpıp geri dönüşüdür. Bizi gidişten daha fazla etkilemesinin, büyülemesinin sebebiyse, kendimizden çıktığını fark etmeyişimizdir. eydirme gül yüzünü boyun bükmeye değmez gülerken ağladığını mutlu olanlar bilmez saçlarına düşsede yüreğine ak düşmez hep gül dostum bizim gibiler ölmez.

BALIKESİR ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. aşılamayacak engel yoktur korkular ortadan kalktığı vakit... şimdi daha iyi anlıyorumki nefes almak değilmiş yaşamak ateşlerde yanmakmış seni severken sensiz olmak.
BALIKESİR ARKADAŞLIK SİTELERİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Riyakarlığımdan beni kurtaran ve beni ben yapan,bana kendim olma şansımı verensin Asiliğimi,öfkemi yok eden,onların yerine sevgi,saygı ve şefkat tattırdın bana Kan ağlayan gözlerimin yeni doğan bir yıldız gibi senin gözlerinin icine bakarak parladığını gördüm, Ali tüm benliği ile seninim diyor,kalb atışım,ruhum,canım,candamarım yaşama sebebimsin diyor. Şiirlerde seni anlatırım ki bu duygular ölümsüz olup ve bu dünya döndükce bu aşk da yaşıyor olsun diye.
Benzer sayfalar