E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
bay arkadaş

BAY ARKADAŞ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Sen bir zamanlar hatırlarmısın Bir kelebek kadar güzeldin Melekler kıskanırdı sanki seni Almıştın benim yüreğimi Neden bıraktım ben ellerini Koparıp ta bağrıma basmadım seni Biliyorum sende yüreğini Bende bırakmıştın o yüce sevgini Ve sonunda kopardılar seni ve beni Körpe bedeninden kaçan gelinliğini Giydiğinde açmadan solan kaderini Al al olan yanakların söylüyordu sanki Artık seninle soluyamazdım geri kalan Ve sensiz geçecek günlerimi Haydarpaşa garında buldum kendimi Soluyamazdım aynı yerde seninle nefesimi Trene binerken sanki senin benliğini Gitme dur der gibi diyen hayalini Bana bakan sevgi dolu gözlerini Ve sevgiyle titreyen ellerini Çağırsam koşacak gibiydin bana El salladık birbirimize içimiz yana yana Şimdi sen nereden çıktın karşıma Tek düze olan bu sakin yaşamıma Ne güzel kapanan yarama Zehir oldun sen varlığınla Unutalım anılarımızı ne dersin Biliyorum zaten sende çaresizsin Oynayalım yine mutluluk oyununu Yarım asır geride kalan yılları Artık terk etmeye az kalan bu dünyayı Zehir etmeyelim bu güzel anıları Birbirini göremeyen gözlerimizi Ayıralım dokunmayan ellerimizi Daha fazla üzmeyelim birbirimizi Güle güle cansın yolun açık olsun Mezarda buluşacağız için rahat olsun.

BAY ARKADAŞ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Senin yüreğin, benim için biçilmiş bir imtihandı. Nefesin yüzüme üflenmiş dua gibi sevdiğim, elhamdülillah bugün de aşığım sana! Gecenin sessizliği güzel de, sensizliği çok zor! Aşk iğnesiyle dikilince bir dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş! Karşındakine sevgini, aşkını verecek kadar yüceyse hislerin, başkalarına bakmayı düşünmemeli gözlerin! Gönül kime söz vermişse, aşk onda muhteşemdir.
BAY ARKADAŞ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Elindeki tesbihin imamesi gibiyim yar. İtsen de çeksen de sana gelirim! Hayatımın en güzel anı sesini duyduğum zaman. Sana trip atmalarıma bakma hep iyi oluyorum ben sesini duyduğumda. Yüreğime dokunan iğde çiçeklerinle gel bir sonbahar vakti. Kokun kışımda bile nefesim olsun, zor olsun senden vazgeçmek çiçeklerinle gel ey özüne kurban olduğum güzel. Senin gözyaşların benim kıyametimdir.
Benzer sayfalar