E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
bayan sitesi

BAYAN SİTESİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Aşkı anlat dermisin, bir gün bana. Ne anlatırım o zaman bilemem, ama camların ardından düşen yağmur damlalarının birbirine sarılıp ahenkle dans ederken çalan müziğini hiç dinledin mi sen, ve bu melodiye eşlik eden şöminenin içindeki loş alev için çatırdayan dal parçalarının ritmini. Ve… Önce nefeslerimiz sarar bedenimizi sonra dudaklarımız birleşir, öylesine özgür olur ki bedenim tenim tenine hasret duyar, ve sen artık kollarımdasın bir ömür boyu sürecek rüyamda. İşte ben sana böyle anlatırdım aşkımı canım sevgilim.

BAYAN SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Kalbime sığmadığı için bütün ömrüme paylaştırmak istiyorum. Oksijeni bilmem ama kokun şart. Neden mi seni kaybetmekten böylesine korkuyorum? Çünkü yanında olduğum zamanlarda bile sensiz kalma düşüncesi aklıma gelince nefes alamıyorum.
BAYAN SİTESİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Ben neye sevdalıyım böyle, Bilmem.. Binlerce yıldız kayıyor kanımda.. Sevdiklerinize uçmaları için kanatlar, geri dönebilmeleri için kökler verin. Ve de yanınızda kalmaları için nedenler. Gizlice sevgilim, yaşam kadar acı. Canımı tutuşturan özlem gibi. Özlüyorum derin yokoluşta. Gizlice sevgilimi Özlemek, umut etmektir aslında. Umut etmekte, özlemekte çok insanca… Yine şafak söküyor. Uykuların unuttuğu gözlerim yine tavanda.. Gülüşünden ver, ömrümden al.
Benzer sayfalar