E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
bedava mesaj atılan arkadaşlık siteleri

BEDAVA MESAJ ATILAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum. Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.. Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım.. AnLaMSıZ HayaT YaşaRkeN AnLamLı SöZe gEReK YoK Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim

BEDAVA MESAJ ATILAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK. Her gün senin için ağlıyorum, Senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni ne kadar Sevdiğimi bilmeni istiyorum Seni Çok Seviyorum..
BEDAVA MESAJ ATILAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Seven gözler belli eder. Gizem siyah olsa dahi. Tüllerinden geçer aşkı. Yar sen benim canım olsan. Nadidedir kumaş ince. Terzileri asılzade. Biçilmişsin gülüm bana. Yar sen benim canımm olsan. Yürüyüşün belli eder. Guru akar eteklerden. Sırma gibi saçlarınla. Yar sen benim canım olsan. Sevdi bu kalp seni candan. Kaldır artık tülü yandan. Haykıran ses şu bağrımdan. Yar sen benim canım olsan. Özel bir gün ama her gün. Sevgilim ol artık bugün. Evetinle dünya benim. Yar sen benim canım olsan. Dudakların aralanır. Sensiz gönlüm yaralıdır. Sevgilim ol dediğin an. Yae sen benim canım olsan.
Benzer sayfalar