E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
çanakkale arkadaşlık siteleri

ÇANAKKALE ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı.. Aslında onun karşısındayken konuşmak istemezsin. Çünkü o an susmak, gözlerine doya doya bakmak için en büyük fırsattır. Asla aşk acısı çeken birine aşık olmayın; Çünkü o kişi yaralıdır ve yara bandı olarakta sizi kullanır. Artık günlerim günlerden uzun, gecelerim gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım, Her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım. Yalnız senin yokluğuna alışamadım. Şimdi anlıyorum acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiçbir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime oturup ağladım çocuklar gibi.. Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor..

ÇANAKKALE ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. ismimiz namımızdan cevremiz çapımızdan büyük seni sevmek ibadetim kusura bakma cenabetim küçüklüğümüzde dünyadan bir haberdik alır elimize oyuncakları oynardık hüznü bilmezdik,bazen deriz keşke küçük kalsaydıkta hüzün nedir bilmeseydik ne dert var ne tasa belki annemiz bizi azarlayınca ağlar üzülürdük oda tek hüzünümüzdü ama şimdi hüznün her çeşidi bizde.
ÇANAKKALE ARKADAŞLIK SİTELERİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Dostun dosta hisleri azgın sel suları gibidir, önü kesilemez. Ne zaman hislerimize doğaçlama dalarsak, hem avuçlarımızda açan renk renk dostluk güllerinin mis kokularına kaptırırız kendimizi, hem de kâlp ceplerinde biriktirdiğimiz dostluk sohbetlerinin hazzını hissederiz… hissederiz. Zamansız cümlelerin mutluluklarını damarlarımızda taşırız. Büyüyen özlemlerimizi sabrın ötesine geçeririz. Hislerimiz, sevgiyi kuşanıp o büyüyen özlemleri törpüler… törpüler. Kimi zaman dost ile, kimi zaman kader ile, kimi zaman yaşanan an ile ve kimi zaman da en sevgili ile hesaplaşmadır aslında yaşanan bekleyişler ve ardı sıra törpülenen özlemler. Ama hep de, bütün bunlarla hesaplaşmadır… hesaplaşmadır.
Benzer sayfalar