E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
canlı arkadaşlık siteleri

CANLI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler! Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler. Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

CANLI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin! Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.
CANLI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. İki yıl önce bugün…İlk görüşte içim titredi,yandım…Kollarıma aldığımda hissettim en özel şey olduğunu.Hele o kokun; cennetten gelen hediyem. Az geliyorum,çoğaltmak istiyorum kendimi; yetebilmek için sana.Bensiz bırakmak istemiyorum hiç,sensiz kalmak istemiyorum.Her anının şahidi,her gülüşünün mimarı olmak istiyorum.Çok seviyorum; sevgimden çatlıyorum. Bundan sonra yüreğimin ferah bir zamanı yok.’Sen’li acabalar dolar boşalır fikrime.Geldin; büyüdüm.Feleğin çemberinde yürüdüm,ördüm hayatı bir gecede; anlamını gördüm.Eridim,büküldüm,eğrildim; iğnenin deliğinden geçtim.Arttı kıdemim,eskidim.Tadına vardım eskimenin
Benzer sayfalar