E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
denizli arkadaşlık siteleri

DENİZLİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Gidemiyorum,sensizliği bırakıp uzaklara Silemiyorum,alın yazısı olan bu sevdayı Yaşıyorum,zamanın mahkum ellerinde acıyı ve tatlıyı Sen varken sensizliğe dayanarak acıyı çekiyorum sevdiğim. Yine seni arıyorum karanlık gecelerin ardında Muhtacım sevgine bir damla olsa bile Yürüyorum,sana uzanan yolları umutsuzca Biliyorum,bütün bunlar aşkın çaresiz nağmeleri

DENİZLİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. AŞK ; tüm dünya insanlarının içinde ; sana tanıdığım ayrıcalıktır. Aşk Nedir Bilir misin .Namazdaki Buluşma Anım, Kıyamdaki Utanışım ve Secdemdeki Gözyaşlarımdır. Aşk; İki kişinin sokak kavgasına benzer, Çünkü ayıran hep bir yabancıdır.. Gülüşün o kadar net kazınmış ki aklıma bir sorsalar iki saat tarif edebilirim... Aşk deniz meltemleri gibidir. Sesini duyarız ama nereden gelip nereye gittigini kestiremeyiz. Sana daha kaç kere aşık olabilirim? Bilmiyorum. Tam seni unutacak gibi olduğum zaman, Sevmeye yeniden başlıyorum.
DENİZLİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Biraz da cesaretti aslında aşk. Gözünü budaktan sakınmamaktı. Ve kabullenmekti olanı da, olmayacak olanı da.. Sırf sevgilinin yüzü gülsün diye, bazen saçmalamayı göze almaktı aşk.. Aslında hayat kötü falan değil sadece bizi gerçekten seven birileri yanımızda yok.. İnsanlar aşk olmadan yaşayamayacaklarını söylerler, onlara oksijenin daha önemli olduğunu söyleyin. Sevgi’nin önü, içi, ardı vardır. Aşk’ın öncesi, süresi vardır, ötesi yoktur. Öyle insanlar görüyorum ki biriyle çıkmadan duramıyorlar. Onların ki aşk değil düpedüz alışkanlık. İlk aşk ve son aşk arasındaki fark; insanın, ilk aşkını sonuncusu zannetmesi ve sonuncu aşkını ilk gözüyle görmesidir. Tenine dokunabilmek mi? Haşa. Gözüm gözünün menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime, tutmayana aşk olsun.
Benzer sayfalar