E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
diyarbakır arkadaşlık siteleri

DİYARBAKIR ARKADAŞLIK SİTELERİ

Şayet ilişki bizleri kendi kendimize karşı gerçekçi olmak adına eğitmek ise değişiklikler otamatiktir. AŞK karşılıklı oturup birbirinin gözünün içine bakmak değil,el ele verip ileride aynı noktaya bakmak ve gene el ele o noktaya doğru ilerlemektir. Edebim el vermez edepsizlik edene,en güzeli susmaktır cevap, edep elden gidene. AŞK,yanındakinin bir şeyler yapma hakkını teslim etmektir,saygıdır. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir.

DİYARBAKIR ARKADAŞLIK SİTELERİ

Adam dediğin,ağlayan değil,ağlatmayan adamdır... Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Her şeyi neye, layıksa ona dönüşür.
DİYARBAKIR ARKADAŞLIK SİTELERİ

üzünle duyguları çizmeye yemin ettim Maziyi düşünürüm bugünüme küserek Eziyetti hergünüm acılara hep settim Yaşamışım boşuna umudumu keserek. Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. AŞK zaaflarımızın olduğunu ortaya çıkarır,kabullenmektir. AŞK korumaktır, sorumluluktur. AŞK sizi kucaklayan kolların gittikçe daha çok sarılmasıdır.mutluluktur. AŞK kocaman yatağın üçte birine sığmaktır yakınlıktır. AŞK uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır.düşlerin gerçek olmasıdır. AŞK tanıdığını zannettiğin insanın yeni yanlarını keşfetmektir tazeliktir. AŞK asla anlatılmayacak özel bir hikayedir. Hiç kimse uzun süre evli kalmadıkça gerçek aşkın ne olduğunu anlayamaz…!
Benzer sayfalar