E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
en güzel arkadaşlık siteleri

EN GÜZEL ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Yeşildi dünyam, maviydi.. birde kahverengiydi… Beni bir ürkek ceylanlar tanırdı, birde çingene serçeler… Yalnız kuşların sesi gelirken kulağıma, birde kavak yapraklarının… Durgunluğuma düştün… ve büyüdün içimde büyüdün, büyüdün; Sudaki halkalar gibi. Yeşildi dünyam, maviydi… Bir de kahverengiydi; Sen, bana düştüğünde!.. Bakışların, kendi ortasından büyüyen sıcak halkalar gibi iç içe yayıldı içimde… Hoşgeldin, dedim. Hoşgeldin sıcağım. Hoşgeldin salıncağım! Ve savruldu başım uzun bir iple dalına bağlanmış gibi.. Savruldum; Senden sana doğru! Beni, sadece ürkek ceylanlar tanırken birde çingene serçeler… Ve ben, yalnız kuşlarla, kavak yapraklarının sesini tanırken… Durgunluğuma düştün… Ve büyüdün içimde büyüdün, büyüdün; sudaki halkalar gibi. Sessizliğime düştün… Kimsesizliğime düştün… Belki de onun için böyle büyüdün içimde; Sudaki halkalar gibi!

EN GÜZEL ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Aşk’ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur. Başlı başına bir dünyadır Aşk! Ya tam ortasındadır,merkezinde… Ya da dışındasındır,hasretinde! bu dünyada bir tek şeye katlanılır oda geri dönüşünün olması Bana 1 günün 24 saat 1 saatin 60 dk 1 dk 60 saniye olduğu öğretildi amam sensiz olunca zamanın na kadar zor geçtiği öğretilmedi
EN GÜZEL ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cümle içinde, zaten bir daha gönül koymak mı ortaya, tövbe! Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Bir daha yaşanması mümkün olmayan şeyler hep bizimle yaşar. Ey Gönül! Şimdi sorarım sana, hangi Aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi? Allah senin kapından aşk sarayına bir insan alacaksa, o insana sen nasıl ben seni sevmiyorum dersin? Fazla abartmayın.. Çünkü yerlere göklere sığdıramadığınız aşk, birgün bir hoşçakala sığacak. Arsızlığa cesaret, zinaya aşk dediler, bir neslin ahlâkını böyle yediler!
Benzer sayfalar