E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
en iyi arkadaşlık siteleri

EN İYİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeter ki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz Karanliklara sitem edecegimize hepimiz bir mum yaksak, karanliklar aydinliga donerdi Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugunden baslamiyorsun? En koyu cehalet hakkında hiç bir şey bilmediğin bir şeyi reddetmektir Felaketin bir iyiligi varsa oda hakiki dostlarimizi tanitmasidir Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir Geçmise dönük keskelerle yasamaktansa, gelecege dönük belkilerle yasamayi tercih ederim Nefsini sabretmeye alistirabildiysen ona zaferlerini müjdele Gerçek ilerleme ilerici olmaktan degil, ilerliyor olmaktan meydana gelir?

EN İYİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. aşk, gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgi uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgi bulmaktır. Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım sen niye varsın ki bu dünyada? Arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için…
EN İYİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Her martı bir deniz, Her rüya bir uyku, Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama, Ben başka sen bulamam Insanlar sizden elestiri isterler; ama duymak istedikleri övgüdür. Akil susunca düsünce durur, düsünce durunca, hareket durur, hareketsizlik, çürümenin esigidir. Hayati seviyorsaniz, zamaninizi bosa geçirmeyin. Çünkü zaman hayatin ta kendisidir. Her zaman dogruyu söyle; ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin. Mesela, Sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak, gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında Bugün halledemedigimiz bir sorunun nedeni, dün onu dogru yapmak için zaman ayirmamis olmamizdir. Yasam geriye bakarak anlasilir, ileriye bakarak yasanir. Yetenek denen armagan, ihtiras, yani basari arzusu ile birlestiginde öyle bir yogunluk kazanir ki, dünyada hiçbir güç onu durduramaz.
Benzer sayfalar