E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
en iyi arkadaşlık sitesi hangisi

EN İYİ ARKADAŞLIK SİTESİ HANGİSİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Bir çağlayan akar yüreğimden gözlerime Ağlamak istermisin bilmem Dinlersen sana söyleyeceklerimi Üzüntüden titreyen bedenine çare olamam Kaçan bakışların arkasından izliyorum Belkide bakmıyorum sana Gidenin ardından ağıtlar yakmadım ben Bana verdiği acıyı hissetmedim yüreğimden Gelip giden zaman misali kaybettim seni Gün doğuşu gibi bitti verdiğin karanlık Yıldızlar gibi tek tek kaybolurken Ben güneş gibi doğdum sensizliğin içinden Ama sonunda yine geldi karanlık Ben yine yalnız yine sensiz…. Kandıramıyorum işte kimseyi…. Hala canımsın işte bir tanemsin benim

EN İYİ ARKADAŞLIK SİTESİ HANGİSİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Seni bu kadar çok özlediğimi bilse güneş daha erken doğar, dünya daha hızlı dönerdi. Kavuşalım diye biz, günler daha çabuk geçerdi. Bilmediğim bir çekim gücü var sende; unutturan, bağışlatan, sevdiren, özleten... Gözün arkada kalmasın. En unuttum dediğim anlarda bile aklımdasın.
EN İYİ ARKADAŞLIK SİTESİ HANGİSİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Ben sana baktığımda, hissettiklerimi kelimeye dökebilsem kendimi anlatmayı becere bilirdim. Beni ifade edemeyen kelimelerin acizliğini sana havale ediyorum Allahım. Hayırlısı ne güzel kelime.. Önlem alınmış.. Mücadele edilmiş.. Gerisi en yüce makama havale edilmiş… Can çekişme; sevdiğinle birlikte söylediğin şarkıyı, sevmek zorunda kaldığın biriyle sevişirken dinlemektir.. Sonra çay bize bir gerçeği daha öğretti. Bekleyen herşey soğur. Acır ve bayatlar..
Benzer sayfalar