E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
en kaliteli arkadaşlık sitesi

EN KALİTELİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Özlüyorum seni. Gücüm yetmiyor unutmaya Özlüyorum elini tutmayi sesini duymayi Boynuna sarilip omuzunda aglamayi Nedensiz sevinçleri Hasret dolu sevgi dolu simsicak düslerimi Özlüyorum Gücüm yetmiyor unutmaya Seni aramazsam unuturum sanmistim Girmez sanmistim hayalin beynime Geceleri düslerimde Gündüz baktigim heryerde seni Özlüyorum.. Renkler gitmenle soldu Kirmizi kirmiziligini unuttu Mavi maviliginin farkinda degil Beyaz yanliz sen giydiginde güzelligini haykiriyormus Özlüyorum Bu özlem bu bekleyis hiç bitmiyecek Ruhumda sana açan eflatun renkli çiçekler solmayacak Olmasanda sensiz sensizligi yasatacagim Sensiz seninle olmayi basaracagim Sonun yaklastigini hissettigim gün Beyaz,bembeyaz mendilimi sallayarak Sensiz yasamin kahrediciligine veda ederek Seninle sonsuzluga kavusacagim

EN KALİTELİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Ben AŞK nedir bilmem eski kafalıyım bir seni bilirim , birde adın geçince Hiç Ummadığın Anda Kaptırmaktır Kendini AŞK. Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.... Hissettiğin hisleri hissettiğin an hissettiğin his AŞKTIR... Sevişmekten bedeni moraran değil, sevdiğini söylerken yüzü kızaranlara layıktır aşk..! Yerden yere vurmak , Yardan yara tutulmak , Değildi aşk ; Yer yerinde oynasada , Yari Kalbinden oynatmamaktı AŞK... Ne güzeldi seni tanımak ellerinden tutup huzurlu olmak varsa sensiz yaşamak haram olsun senden sonra gelecek aşk..
EN KALİTELİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Ne garip değil mi? Hala aklıma geldiğinde içimde bir yerleri sızlatmayı başarabiliyorsun. Ben gölü seven ateş, sen çölü seven Yağmur’um. Ben kesesinde aşk taşıyan tecrübesiz kanguru. Kulaktan kulağa seni seviyorum demek kadar ilginçtir AŞK aslında.. Sen ona ‘seni seviyorum’ dersin o başkalarına.. Biraz da cesaretti aslında aşk. Gözünü budaktan sakınmamaktı. Ve kabullenmekti olanı da, olmayacak olanı da. Aşk ucuz bir insana verilmeyecek kadar pahalı bir hediyedir. Seni kendimden kovmayı beceremeyen, beceriksizin tekiyim işte.. Aşktan, aşk için gözünden kanlı yaş dökenler söz etmelidir. Bu aşıklar ancak diğerlerinin sözcüleridir. Beni söylediklerimle anlamaya çalışıyorsun. Ben söyleyemediklerimde gizliyim anlamıyorsun. Aşk kapıyı çaldığında hemen açma. Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor. Yüreğinde aşk olmadan geçen hergün kayıpmış, Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım!
Benzer sayfalar