E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
erkek arkadaş arıyorum istanbul

ERKEK ARKADAŞ ARIYORUM İSTANBUL

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum. Yeni nesil olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir. O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım seni seviyorum. Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma. Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla. Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar , ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var. Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaşlık başlatın. yeni nesil mobil uyumlu Çapkın Kızlar siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor. Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

ERKEK ARKADAŞ ARIYORUM İSTANBUL

Hayatın en güzel anı, Herşeyden vazgeçtiğiniz zaman, Sizi hayata bağlayan dostlarınızın olduğunu düşündüğünüz andır .. Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaşlar bularak ücretsiz mesaj gönderin.

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz. Yıldızlar gibisin gönlümde...ışığına hayranım...evet benimsin biliyorum...ama öyle korkak bakıyorum ki sana...ansızın kayıp gidecekmişsin gibi...
ERKEK ARKADAŞ ARIYORUM İSTANBUL

gecelerde kaybolduk be sevgilim! hadi tut elimi belki bi ısık olup yeniden doğarım sana Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. mezara girmeme lüzum kalmadı ölmeden öldürdün beni çilem dolmadı bir aşk için insan böyle ölürmü derler meğer sevmek çok zor imiş gücüm kalmadı aşkın öldürdü beni derdin soldurdu beni bende allah kuluyum yazık değilmi... Çapkın Kızlar 'ne üye olduğunuzda ücret ödemeden mesajlaşabilirsiniz. Dün gece unutmak istedim seni, yazdım bir sigaranın üstüne ismini, sigaram bittiğinde kurtulacaktım senden ama nerden bilirdim seni duman duman içime çektiğimi! Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Madem gidecektin neden gelecekten bahsettin ? Neden umut verdin hani evlenecekdik hani evlilik hayalleri kurarken beni bırakmayacağını söylüyordun... Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan 'dir. Bir yagmur damlasi seni seviyorumanlamini tasisaydi Bana seni ne kadar cok sevdiyimi soracak olsaydin Inanki birtanemher gun yagmur yagardi.