E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
erkek arkadaşlık

ERKEK ARKADAŞLIK

Ey ay felek harap olmuş alt üst olmuş senin için. Bizi öyle harap, öyle alt üst ediyorsun etme. Ey makamı var ve yokun üzerinde olan kişi. Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun etme. Sen yüz çevirecek olsan ay kapkara olur gamdan. Ayın da evini yıkmayı kastediyorsun etme. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni. Yeni nesil olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir. Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım. Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti… Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti…

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi. Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaşlık başlatın. Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak… yeni nesil mobil uyumlu Çapkın Kızlar siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor. Ya girmeli hançer sonuna kadar ya da kınından hiç çıkmamalı yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse!

ERKEK ARKADAŞLIK

Sözleri Ben Yazarım Gençler bilir bizi, Aşkı Ben Yaşarım Örnek Alır Gerisi. Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaşlar bularak ücretsiz mesaj gönderin.

Gülmek senin için bir tutku olsun bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun bu günün dünden yarının bu günden güzel olsun bütün güzellıkler senın olsun bitanem inankı tek düşüncem senın benı unutma. Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz.
ERKEK ARKADAŞLIK

Hayatta iki şeye önem veririm; birincisi özgürlüğüm, ikincisi sen. Özgürlüğüm için canımı, senin için ise özgürlüğümü veririm Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Hani oldurda ağladığımı gördüğünde sakın göz yaşlarımı sılmeye kalkişma bırak ki aksınlar sevgimi bel kide öyle akıtırım gün gelırde gözlerimdeki yaşlar kurur sana olan sevdam tükenir... Çapkın Kızlar 'ne üye olduğunuzda ücret ödemeden mesajlaşabilirsiniz. Sevdiğin kişi için gözden gelen damlalar Aslında kalpten gelir ve acısı dinmez Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Aşık olmak sarhoş olmak gibidir ; Onun için herşeyi bilinçsizce yapabilirsin Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan 'dir. Gülerken siz de gülüyorsanız arkadaşsınız ; Ancak o gülerken siz sadece bakıyorsanız aşıksınız.
Benzer sayfalar