E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
eskişehir arkadaşlık sitesi

ESKİŞEHİR ARKADAŞLIK SİTESİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Öyle çok yanar ki canın, Dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.. Ve bazen hayattır sevmek, Birini çok uzaktayken bile yüreğinde taşıyabilmek. Aşk güzeli sevmek değil aşk sevdiğini sevginle güzelleştirmektir Herhangi bir şehir de, Herhangi bir zaman diliminde, Herhangi bir insanı özlüyorsanız; Söylenecek çok şey yok, Allah kavuştursun. Aşkı sordum kalbime sen dedi yalnızlığı sordum bedenime asla kabul etmem dedi ölüme sordum kendimi sensizlik dedi Soğuktan eliniz ayağınız uyuşmuş bir halde eve geldiniz ve hemen sobanın yanına sokuldunuz.

ESKİŞEHİR ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Tesadüften doğduk mecburen yaşıyoruz Kimine Göre Kralım Kimine Göre Yalanım Herkes Rahat Olsun Ben Adamına Göre adamın Öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlasın bir tek sen gül Sevmeyi bilmiyorsan taşıma o yüreği Yaşamak buysa üstü kalsın Rüzgarın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp da keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerdende güzelsin, sevgi kadar masum sevilecek kadar özelsin Her kalp kendi şarkısını söyler Seni ilk gördüğümde anlamıştım melek olduğunu ve benim için dünyaya geldiğini Güven ruh gibidir, çıktığı yere birdaha geri dönmez.
ESKİŞEHİR ARKADAŞLIK SİTESİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Yaramaz kalbim seninle uslandı, sevmek nedir öğrendi seni seviyorum derken daha hızlı atmasını sevgi üretmesini öğrendi Isınmak için sobanın yanına sokulduğunuz andan itibaren, her geçen dakika sobadan biraz daha uzaklaşır ve en sonunda odanın, sobaya en uzak köşe sine oturursunuz. Hayatımda tanıdığım en güzel insansın hayatımda tanıyacağım son insansın ve hayatımdaki en içten sıcak insansın İlk dakikada sizi rahatlatan, huzur veren ateş; yavaş yavaş canınızı sıkmaya başlamıştır. Önce üstünüzdeki kazağı çıkarır, daha sonra evdekilerin bütün itirazına rağmen, pencereyi hafifçe aralamaya kalkarsın. Aşk da böyledir işte.
Benzer sayfalar