E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
face arkadaş arama

FACE ARKADAŞ ARAMA

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. En Sevdiğin İnsan Bile Arkandan Vuruyorsa Seni Demekki Dünyada Babana Bile Güvenmemeli. Başarmak zordur! Kolayca kaçarsan sonuç basitleşir. Unutma, yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir.

FACE ARKADAŞ ARAMA

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. insanlara güzel söz söyleki güzel sözler duyasın İnsanın terbiyesi Öfkeliyken belli olur ... İnsan olan tartışırken bile saygısını Korur !..
FACE ARKADAŞ ARAMA

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. İlk kadın uzun yaşar yürekte sonra başkaları gelir senelerce. Ama o ilk olan asla unutulmaz o, korkudur, doğrudur peşinizi bırakmaz. Unutmak ölmektir gerisi yalan Hep esecek saçım da o kara yel Doğru kırk yıl geçti ama aradan Sen yine de Hızır olup, koş ta gel Gözümde dün gibi yağmur saçların Gönlüme düğümlü kapkara her tel Her gece utanma sarıp kolların Sen yine de günah olup, düşle gel. Koysam kader diye seni arkada Sevdan yutar beni, olur azgın sel Sonunda elin de canım kalsa da Sen yine de ateş olup, yak ta gel. Ne gelmişse senden gelmiş başıma Daha ne yapar ki bana bu ecel Üç beş sigarayla dört tek rakıma Sen yine de keman olup, ağla gel.
Benzer sayfalar