E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
gold üyelik istemeyen arkadaşlık sitesi

GOLD ÜYELİK İSTEMEYEN ARKADAŞLIK SİTESİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Yırtılan bir mektup gibi ellerim. Kenarından ateşe verilmiş, ömrün yakamozuna akseden silik satırlar arasında yanıyor yürek.Parmak uçlarında küle dönecek ve küllerin de yeniden kendini yaratacak bir sevdanın çığlıklarıdır, alevine nefesini rüzgar yaptığın yanış.Koklama bu gülü yandı ki yandığının resmidir sana bıraktığı tek gülüş. Şehrimin sokaklarındayım.Faydasız çamurların göğsünde akıyorum.Çamur hey çamur sürü beni.O kadının ayak izlerine bula beni. Karanlık ki yamandır bu şehir de Öksüzlüğün nefesidir sokaklarda ışıyan kedi gözleri.Saat her on ikiyi vurduğunda gördüğüm çakmak bakıştır penceremde ki yıldız.Kedi / nankör kedi..Karanlığın karnını delen bakışlarınla onun gözlerine taşı beni.Çırpınışım kalsın kan kızılı hasretlere hediye. Yürüyorum adımlarım dipsiz kuyulara atılan taş gibi derinden gelen uğultularla yankılanıyor sokaklarımın sarı odalarında.Eylül rengi bir gece yaşıyorum, resmini tırnaklarımla çizdiğim taş duvarlarda.Duvar katil duvar, aç yolumu.Aç ki özgürlüğümü bulayım ona koşayım.Sonra gülüyorum güldükçe seni görüyorum.

GOLD ÜYELİK İSTEMEYEN ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme... En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır... Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur...
GOLD ÜYELİK İSTEMEYEN ARKADAŞLIK SİTESİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe insan, yeni okyanuslar keşfedemez Arkamda yürüme ben öncün olmayabilirim, önümde yürüme takipçin olmayabilirim,yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz Sewgi haketmeyi bilenler için vardır Siyaset, başkalarına sezdirmeden değişme sanatıdır yanılgı insanlar içindir,fakat silginiz kaleminizden önce bitiyorsa,fazlaca yanılıyorsunuz demektir bir gülü fazla sevme bir gün solar, bir köpeğe fazla bağlanma bir gün kaçar, şu allahın kuluna fazla aşık olma bir bırakıp gider alaca karanlık sevmem ben ya gündüz olmalıyım yada gece olmalıyım kurşun ya derinden vurmalı yada namluda kalmalı sevgili dediğin ya sevmeli yada terk edip gitmeli..
Benzer sayfalar