E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
gold üyeliksiz arkadaşlık sitesi

GOLD ÜYELİKSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Geç fark ettim gökyüzünün hırçın bakışlarını.Öyle sert öyle dolu ki..İçine gömük biriktirilmiş hırs küpü patladı patlayacak.Bir kadın doğuyor karanlığın bağrından.Yüzünde saflığın en beyazı.Yırtıyor gökyüzünün hamile karnını.Bana gülüyor.Kadın Ay..gel kadın doğ kadın ışığınla beni sar kadın.Sevişelim kadın.Geceye ihtiras çığlıkları atarak, öpüşelim kadın.Gülüyorum güldükçe seni görüyorum. Soğuk ayazın karısı soğuk.Isıt beni üşüyorum. Avuçlarım ıslak bağrım ıslak gözlerim ıslak..ağlıyorum.Ağlarken gülüyorum güldükçe seni görüyorum. Caddelerdeyim.Ateş böcekleri gibi kaçışan trafik ışıkları yollarıma düşüyor.Gitmek istiyorum.Taksi hey taksi.. Gider misin onun olduğu yere..Döner mi tekerlerin yar yar diye.Söyle taksi param olmasa bile götürür müsün beni sevgiliye.? Kendime gülüyorum güldükçe kendimde seni görüyorum. Öyle titriyor ki dudaklarım, sorma..buzdan makyaja bulanmış teninde har’a değen çatlak topraklar.Sen de güneş sen de ateşin en yıkamışı biliyorum.Ateş gel ateş..tenimde yan ben de yan..kül et bu içimde yeşerttiğim ormanları.Kurut retinam da dalgalan fırtınalı tutkuları.

GOLD ÜYELİKSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar... Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki... Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...
GOLD ÜYELİKSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. bana güzel göründüğün kadar başkalarına bir okadar çirkin görün.Görün ki seni benden başka seven olmasın.O gün yüzün bana gündüz seni görmek isteyenlere aysız yıldızsız gece olsun sevmeyi bilmeyen gözler ağlamayıda bilmez gülüm seni sensiz yaşamak bundan sonrasıda ölüm demek be gülüm sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin ben seni tahmin edemeyecegin kadar degil tahammül edemeyecegin kadar cok sevdim gülüm..
Benzer sayfalar