E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
gold üyesiz arkadaşlık siteleri

GOLD ÜYESİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Yürüyorum yürüdükçe seni hissediyorum. Hüznün en güzel şekli yüzünü arıyorum.Yumruklarımı sıkıyorum havaya sallıyorum.Rüzgarla dövüşüyorum.Ters esme diyorum rüzgar ters esme.Sen estikçe ben senden uzaklaşıyorum.Rüzgar nemrut rüzgar.Yanıma gel benimle yürü al beni kat beni peşine.Sonra da rüzgar, ne olur.? çak beni o kadının döşüne. Berbatım berbatım bu gece.Devrik kadehler gibi dönüyor başım.Dal ucunda yaprak, düştüm düşeceğim gecenin tam ortasına.Bir cinayet gibi meçhul kokacak tenim.Kimliksiz kimsesiz sahipsiz bir yürek konacak adım.Öylesine sessizce, çıkar mı bu sevda bir namazlık saltanatın tahtına. Biliyorum.. Bu yolun sonunda.. Sana kavuşmak.. Sana karışmak.. Kurşunsa da.. Elin elime değdiği anda Öldür beni, Yoksa ben öleceğim bu uğurda Öleceğim uğrunda..

GOLD ÜYESİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense Tanrıyı bırakıp sana taptığım için Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen... Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım..
GOLD ÜYESİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. zaman gelir yürüdüğümüz kaldırımlardan geçtiğimiz sokaklardan bir başkasıyla yürürsün,,eğme başını yere sakın.. ayaka izlerimde beni görürsün..aklına geçen güzel günler gelir..o mu ! diye kafanı yanına çevirirsin.. ama hep geride kalmışlığın acısını çekersin .. ben gelecekteyim.. ya sen! hangi sokağın gecesindesin Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi Canım... Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir. Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.
Benzer sayfalar