E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
izmir arkadaşlık sitesi

İZMİR ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım. Hepsi gidici sen kalıcı , hepsi anlık sen hayat boyu , hepsi çocukça sen gerçekçe , hepsi öylesine sen ölesiye. İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta? Korkma! sakın sevmekten korkma. kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin. Karşılıksız bırakma kalbimin ateşini söndürme hayataki umutlarımı Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin. Öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum Aşk Çoraba Benzer ; Çifttir ve birbirine uymalıdır.

İZMİR ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. sevgiliye kısa güzel sözler *İdam sehpasındaki bir mahkumun yaşamayı ne kadar çok seviyorsa bende seni o kadar çok seviyorum Her yarında bir umut, her umutta bir özlem, her özlemde bir sevgi, her sevgide bir tek sen varsın Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir. Beraber yaşlanacağımız bir ömür olmalı diyorum seninle. Uyuyacaksan kalbimde uyumalısın. Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz, bir bahar düşün çiceksiz, birde beni düşün sensiz.
İZMİR ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın… Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..Çünkü sen benim için daima tektin. Sen hayal değilsin benim için sen benim için teksin seninle bütün oluyorum seninle gülüyorum hayata Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte… Uzaklardan bakıyorum sana seni seviyorum ne olur anla bırakma elimi bırakma hayallerimi seninle yaşıyorum bebeğim Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı… Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Tene değil, kalbe dokunacaksın
Benzer sayfalar