E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
kaliteli arkadaşlık siteleri

KALİTELİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Yine bunalım dolu bir dinginlik içinde ruhum… Sanki birisi tarafından yönlerdiriliyorum bir boşluğa. Etrafım boşalıyor… Yanlız kalıyorum… Tek tabanca bir hayat sürmeye zorluyor birşeyler beni, istemiyroum ilgi, istemiyorum… Herşey boş geliyor, konuşmalar, arkadaşlıklar, derslerde verilen anlamsız saçma sapan formüller, tarihler.. hepsi boşş.. herşeye karşı bir isteksizlik.. sıkılıyorum. Alışkanlıklarımla beraber herşeyi bırakma duygusu, çekip bir bilinmeze yol alma isteği beliriyor an be an.. Yapamıyorum, gelecek kaygısı engel oluyor, engellere takılıp kalıyorum. Zamansız, mekansız bu duygularla savaşmak zor geliyor. Başaramıyorum. Herşey, siyah beyaz bir dünyada var olar kuşku gölgelerinin gri tonlarından ibaret.

KALİTELİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim... Sevmek, sevilmek ve beklemek.. Sen bunlardan ikisini kopardın, bana sadece biri kaldı beklemek, beklemek, beklemek…
KALİTELİ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa... Bir kuş,kondugu dala 40 yıl sonra tekrar konmak istermis.Ama o zamana kadar ya dal kırılır,yada kus olurmus.Sen dal olup kırılma,ben kus olur olurum. Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi??? Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Elde tutmasını bilmeyenler kaybettikleriyle yetinmeye mecburlar.....Değeri anlamıyorsa değer vermeyide bilmezsin.
Benzer sayfalar