E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
kayıtsız arkadaşlık siteleri

KAYITSIZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak Çapkın Kızlar üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Bu andan sonra yaşamamak korkunç bir duygu. Dipsiz bir kuyuya gömülmek yada onun gibi birşey. Hiçbir kalp tarafından sevilememe duygusunu, ilişkilerin sadece cinsel bir açlığın tatmini olmasını garipsiyorum. Sürekli bir pozisyonunda yaşamaktan sıkıldım artık. Virgülleri okuyamıyorum, Bu cümleye bir nokta koymanın vakti gelmedi mi? 20 yıllık bir macera böyle sonlanmamalıydı, bu kadar çelişkili olmamalıydı hayat, yüzüme bu kadar maske takmamalıydım. Her cümleden sonra koymayı bırakıp, Herşeye rağmen demeyi öğrenmeliydim. Off.. yine ağır geldidüşünmek. Damarlarım yavaş yavaş uyuşmaya başladı, gözlerimi kapatmayı istemiyorum… Biliyorum yine balayacak herşey uyanınca. Ümit etmek öldürüyor bedenimi, sabırsızım, bekleyemiyorum. İstemedim şimdiye kadar bir yudum sevgiden aşkan başka birşey, olmadı, olmuyor, zaten artık olmayacak.. Kimseye güvenemiyorum, Dediğim gibi, umut öldürüyor adamı. Hayatın mecaz anlamlarında yaşayan zehirli bir yılan gibiyim, ve her zehirli yılan gibi, kimse zarar görmeden yok edilmeliyim.

KAYITSIZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Sana olan aşkım, sağır bir ressamın kristal bir yüzeye düşen gül yaprağının çıkardığı sesi çizdiği zaman bitecek... Bir su gibi berrak, bir çiçek gibi sevgi yüklü, gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir
KAYITSIZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Sohbet etmek için Çapkın Kızlar üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. hayali gerçekleştirmek,kurmak kadar kolay olsaydı;hayal kurmanın bir anlamı kalmazdı sana değer verip aşkıma ulaşacağıma x e değer verip y yi bulurum daha iyi Zannetme ki hersey bitti sevdigim; Birgün yeserecek su sararmis yapraklar. Ve bundan sonra kim severse dünyada; Seni ve beni hatirlayacaklar. ılık bir rüzgar esti, nereden geldi bilmiyorum. nereye gidiyorsun diye sordum özlenen herşeye dedi o an aklıma sen geldin çünkü özlenen bir tek sendin. Yüce dağları doruklarında kar olsam güneşin yakıcı sıcaklığıyla eriyip ırmak olup aksam çağlayan misali o güzel ummana benzer gönlüne kaybolsam ben sende.
Benzer sayfalar