E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
kız arkadaşlık

KIZ ARKADAŞLIK

Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa. Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın. Tek seni düşünüyorum, düşünmeye değersin, Senin için yaşıyorum yaşanılacak birisin, Seni çok seviyorum sen buna değersin, Hep yanındayım herşeyimsin.. İnsanı uyandığında bin pişman eden, Geriye dönmek isteyip ama dönemeyince çaresizlikten delirten, Hayatta sadece bir kere görülecek harika bir rüyasın sen. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Yeni nesil olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir.

Ya sevecek kadar yaklaş yada öldürecek kadar uzaklaş.. İki kör tanıyorum biri senden başkasını görmeyen ben, diğeri beni görmeyen sen. Aşk dilin olupta konuşamamak, kulağın olupta duyamamak, ölüpte yerinden kalkmaktır. Bir gün bana soracaksın: Ben mi? yoksa Hayat mı? diye, ben de hayat diceyeceğim. Bana küsüp gideceksin, ama hiçbir zaman bilmiyeceksin ki sen benim hayatım’dın. Aşkı tarif edemez kimse sadece yaşanarak öğrenilir. yeni nesil mobil uyumlu Çapkın Kızlar siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor.

KIZ ARKADAŞLIK

Uyandığında gecenin karanlığında bir ışık ararsan... Beni düşün. çünkü ben gecene aydınlık, Gününe sıcaklık, sevgine karşılık vermek için seninleyim.. Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmur damlaları kadar bol olsun. O kadar mutlu olki gözlerindeki mutluluk Mutluluğu arayan mutsuzların umut ışığı olsun.. Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz.
KIZ ARKADAŞLIK

Tek bir bedduam var;Sarıldığın her insanda beni hatırla Evet aşk kelimelere sığmaz anlatmak mümkün değildir. Ama hadi yaşayamıyorsan bunu nasıl anlıycaksın o zaman sözlerde olmasa yani dayanılmaz bu hayata çok teşekkür ediyorum Aşk onunla benim baş harflerimiz demek. Aşk onunla benim fotoğraflarımız demek. Aşk onu düşündüğüm geceler, onu özlediğim her saniye demek. Aşk onu her gördüğüm.. Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaş edinmek oldukça kolaydır. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan 'dir. Eğer bir gün gökten yağmur yerine taş yağarsa ve güneş batıp ebediyem hiç doğmazsa bil ki seni unuttum ve bir başkasını sevdim.. Kendimi kör düşündüm, kötü oldum, Sağır olsaydım ne yapardım bilmem, Birde dilsiz hissettim , kalbim sızladı, Sensiz olsam ne yapardım dedim ve düşünürken öldüm!!