E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
muğla arkadaşlık sitesi

MUĞLA ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. en seni Gözlerimde öylesine çok büyütmüşüm ki…Resmini şizmiştim..İsmine şiirler yazmıştım…Hatta şarkı bile bestelemiştim.. Seni Seviyorum Sevgilim diye..Gündüzleri Hayalinle Geceleri rüyalarımda seninle buluşmuş, ölümsüz zamanlar geçirmiştim. Her geçen gün seni daha çok sevmiştim…Ben senin için neleri göze almıştım..Ama bu gün bendeki seni bitirdin… Seni ölesiye çok seven yüreğimi param parça ettin..Senin bu kadar erkek delisi olduğunu bilmiyordum..Erkekleri başına toplayıp onlarla kırıştırdığını, Onlara kuyruk salladığını keşke görmeseydim…Hala salaklar gibi seni sevecektim….Sen ben de bittin..

MUĞLA ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. üreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.
MUĞLA ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Sadece gülüşümü yakala, öfkem sana ağır gelir… Sende haklısın…Adamlığın kadar konuş dedim diye bu susmalar…! Hayat bana hiç yeşil ışık yakmadı sorun değil, ben zaten hiç kırmızıda durmadım. İnsanlar da fotoğraf gibi; Ne kadar büyütürsen, o kadar düşüyor kalitesi.. Ya geç karşıma ortalığı sevginle inlet, ya da çekil kenara adam gibi nasıl sevilir seyret. Ben kimseye beni sevsin diye soytarılık yapmam… Ya sever bildiği gibi, ya gider geldiği gibi. Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olamazsın… Kimseye kendimi tanıtmak gibi bi derdim, ne de kimsenin beni tanıması gibi bi lüksüm vardır. artık sana ait tek zerre bünyemde…Sen koca bir HİÇ oldun bende, ettiğin TeK cümle ile!!!
Benzer sayfalar