E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
özel arkadaş siteleri

ÖZEL ARKADAŞ SİTELERİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Canımı yakacak kadar Cesareti Olanın, Sonuçlarına Katlanacak Kadar da Gücü Olmalı. Dünya aleminin derdi ben olmuşum, demek ki zamanında iyi koymuşum. Arkamdan konuşan insanlar, konuşmaya devam edin.Küçük insanlar konuşur, Büyük insanlar konuşulur… Sana birazz adam oll diyecegim seni de zor durumda bırakmak istemiyorum… Yanımızda olması gerekenler zaten yanımda, defolup gidenler kimin umrunda. Uzak dur çek elini benden, senin gibi seviyesizleri çook geride bıraktım ben. Piyangonun sana çıkmadığına çok şaşırdım halbuki bütün numaralar sendeydi. Ben en azından katilimi tanıyorum. Fakat sen bir gün sevilmediğin bir yürekte, Kim vurduya gideceksin… Kızlar erkeklerin “gelirlerine” Erkekler kızların giderlerine baktığı sürece, biri gelir biri gider. İstersem çare , istemezsem bahane bulurum .

ÖZEL ARKADAŞ SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım. Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek .. Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin.
ÖZEL ARKADAŞ SİTELERİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Oyle zorki sevipte kimseye soyleyememek, Icimden bagirmak haykirmak geliyo sana olan sevgimi, Oyle zorki seni sevipte, sensiz kalmak, Imkansiz ask derler ya, oyle bir ask bizimkisi, Sadece Seviyorum, Senden baskasini istemez bu gonul, Illede Sen Sen Sen der durur, Soz dinlemez bu gonul, Oyle zorki seni baskasiyla dusunmek, Kalbime bi hancer saplaniyo, Gozlerim doluyo, Sanki benim degilsin artik, Ooff Oyle Zorkii!! Sensizlik Oyle Zorkii, Tek istedigim sensin! Haksizlik Bu! Neden ben?! Neden?! Oyle zorki Sadece Seni Sevmek! Birakma beni dicem gene ama senin cevabin gene, keske kalabilsem olacak..
Benzer sayfalar