E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
özel bayan arkadaş

ÖZEL BAYAN ARKADAŞ

Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.. Yarı dalgalı olmamalı deniz ya tam durmalı yada tam kudurmalı, Yarı ümit vermemeli sevgiye, ya tam sevmeli yada çekip gitmeli, Ama tam sevmek en yüreklisi. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Yeni nesil olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir.

Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK. İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm. yeni nesil mobil uyumlu Çapkın Kızlar siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor. Sevgilisine sorar kız; beni ne kadar seviyorsun? Erkek, minik bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum. der.. Kız, o kadar az mı seviyorsun? der.. Erkek, serçeler gözyaşı dök..

ÖZEL BAYAN ARKADAŞ

Sen beni değil uzaklığımı sevdin, Sen beni bensiz sevmeyi seçtin, Ben varken bensizliği seçtin. Bir yelkenli olsaydım rüzgarın sürüklediği, Her limanda seni arardım sana dokunmak ve Seni sonsuza kadar hissetmek için. Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasada, Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz.
ÖZEL BAYAN ARKADAŞ

Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin.. Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten.. Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlayıp mezarda biten. Gülmek icin mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlayayım deme, belki bir yerde bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır. Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaş edinmek oldukça kolaydır. Ben seninle bir çay bahçesinde çay içme ihtimaline aşık oldum ben seninle ıslanmiş kaldırımlarda yürüme ihtimaline aşık oldum ben senin beni sevebilme ihtimali Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan 'dir. Adını gökyüzüne yazdım bulutlar sildi, Kumsala yazdım dalgalar sildi, En sonunda kalbime yazdım kimse silemedi.
Benzer sayfalar