E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
parasız arkadaş bulma

PARASIZ ARKADAŞ BULMA

Duygular vardır anlatılamayan..sevgiler vardır kelimelere sığmayan... Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan...yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan, ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olanlardan... Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Yeni nesil olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. yeni nesil mobil uyumlu Çapkın Kızlar siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor.

PARASIZ ARKADAŞ BULMA

Bir Çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, Yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum... Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; Ölmek için bir sebep bulmuşum demektir Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için. Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz.
PARASIZ ARKADAŞ BULMA

Tıka basa sevmişim seni. Ağzımı her açtığımda; Dudaklarımdan kelime kelime dökülüyorsun !.. Eksilmenden korkuyorum !... Var mı daha ağır yük,hasreti çekmek kadar,yaşama sebebimsin,ekmek kadar su kadar.Ayrılığın hasretin her şeyin bir hazzı var.seni anmakta güzel seni özlemek kadar. Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaş edinmek oldukça kolaydır. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan 'dir. Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem hergün yağmur yağardı. Körün ışığı, sağırın uğultuyu, toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni.
Benzer sayfalar