E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
samsun arkadaşlık siteleri

SAMSUN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çıkarsız yaşadım ömrüm boyunca Çorak topraklara nefret ekmedim Yoksul bir sofrada karnım doyunca Arkamdan bırakıp çekip gitmedim Emeği olanla harcadım emek Haksız kazançlarla yemedim yemek Omzumda taşınan yükümdür sevmek Sevdamdan usanıp atıp gitmedim. Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz.

SAMSUN ARKADAŞLIK SİTELERİ

lütfen allahım qüzel bir ölüm şekli nasip et bana..Gözlerinde boqulsam yeter mesela .. Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Idam sehpasında hapşıran mahkuma çok yaşa demek gibiydi bazı umutlarımız... Sevmeseler beni yinede sevdim Yaradana bir kulluk ödevi verdim Aldığım kısmeti insana serdim Mevlamdan utanıp kaçıp gitmedim
SAMSUN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Açık görüşlere bakmadım koyu İçte barındırdım her türlü huyu Kendi vicdanımla taşıdım suyu Ummadan yıkanıp kaçıp gitmedim Kimsesiz olanın aşığı oldum Zindanda kalanın ışığı oldum Yemekte gariban kaşığı oldum Yalandan sızlanıp yiyip gitmedim Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir... Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi.
Benzer sayfalar