E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
telefonda arkadaşlık

TELEFONDA ARKADAŞLIK

Günümüzde kadınlar ve erkeklere artık sadece yazılı iletişim yeterli gelmiyor. Teknolojinin bu kadar ilerlediği ortamda kızlar ve erkekler arkadaşlarının, sevgililerinin seslerini duymak ve hatta görmek istiyorlar. İnsan sosyal bir varlıktır yani yanlış yaşayamaz. Bu nedenle tüm kadınlar ve erkeklerin bir arkadaşa ihtiyacı vardır. Arkadaşlık deyince sadece kendi cinsimizden değil karşı cinsten de arkadaşlara ihtiyaç vardır. Karşı cinsten yapılan arkadaşlıklar eğer arada bir uyum oluşursa sevgililiğe, evliliğe kadar gidebilmektedir.

TELEFONDA ARKADAŞLIK

Bu ortamda sevgili, eş, evlilik ilişkisi aşamasına getireceğimiz birlikteliğimizde telefonda arkadaşlık birbirini tanımayı daha kolaylaştıracağı için oldukça faydalı olacaktır. Bu bir ilişkiye başlarken yadsınamayacak derecede büyük bir avantaj getirir.
TELEFONDA ARKADAŞLIK

Şimdi ise telefonda arkadaşlık denildiğinde bir profil oluşturup üye olduğunuz ortamlarda aynı şekilde oluşturulmuş profilleri inceleyerek ilgiliniz çeken kadın yada erkeğin telefon bilgileri ulaşıp telefonda görüşebilmekteniz. Bu şekilde süren telefon görüşmeleri sonrası ortak noktalarınızın fazlalılığını keşfederseniz ilişkinin boyutunu bir üst seviye dostluğa, sevgililiğe, aşka ve evliliğe kadar götürebilmeniz mümkün. Diğer kadın ya da erkekler aynı şekilde sizin oluşturmuş olduğunuz profili ilgi çekici bulursa sizinle irtibata geçebilmektedirler. Diğer yandan iletişime geçtiğiniz profil sahibi ya da sizinle iletişime geçen diğer kız yada erkek ile yukarıda saydığım şekilde ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmek zorunda değilsiniz tabi.
Benzer sayfalar