E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
trabzon arkadaşlık sitesi

TRABZON ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Sabah oluyor seni dusunuyorum Aksam oluyor yine seni dusunuyorum Ben hep boyleyim sevgilim Peki sen, seni sevdiyimi biliyormusun Sabahlara kadar dua ediyorum Beni unutma birakma diye Ellerimi acip tanriya yalvariyorum Ayrilmayalim hep mutlu olalim diye Peki sen beni seviyormusun Mutlu olacagimiza inaniyormusun Bir gun terk edersen beni Kederimden oleceyimi biliyormusun Asla ben sensiz yasayamam Yokluguna inan dayanamam Seni okadar cok sevmisimki Senden baska biriyle mutlu olamam.

TRABZON ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Kadınları anlamak istiyorsanız bir saat açık havada durun. Ne alaka diyorsanız, zaten anlamayacaksınız en azından beyninize oksijen gitsin! Allah de ve sus! Başka hiçbir şey söylemeye değmez. Seni bana sevdiren, elbette gönlüme de bir yol çizecektir. Yani demem o ki; takdiri ilahi. Susmak kabullenmek değil, cevaptır. Eğer insan kısa cümleler kuruyorsa uzun yorgunları vardır.
TRABZON ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Gaz pedalına basan ayakta, Hayat: Direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise; Ölümüne basıp hayata tutunmaktır. Gördüğün kadar vardım baktığın yerde. Dinleyebildigin kadar konuştum aslında.Anlayabildigin kadar anlattım her şeyi. şimdi susabildigim kadar susuyorum! Sükut-u ezber eyliyorum artık dilime ! Bazen susmak gerekir, söyleyecek çok şey olsa bile ! İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. Unutma; gerçek sevgi tanıdıkça büyüyen sevgidir. ! Ne dua’lar kurtarır bizi artık, ne de zaman. Unutabilmek gerek bazen, ağlamadan.
Benzer sayfalar