E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
tüm arkadaşlık siteleri

TÜM ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hayatımızın her anı bazen kolay geçmez. Kendimizi yalnız hissettiğimiz anlar vardır. Bu anlarda yalnızlığımız gidermek için chat yapma ihtiyacı hissederiz. Chat bazen aklımızdaki kötü düşünceleri uzaklaştırmak için iyi bir yoldur. Çünkü tanımadığımız erkek, dul bayan ve kızlar ile konuşmak bizi rahatlatır. Bazen bu konuşmalar sevgili, manita ve arkadaşlığa dönüşür; bazen de orda kalır. İşte bu durumlarda tüm arkadaşlık siteleri imdadımıza yetişir. Kendimizle baş başa kalmak istemediğimiz anlarda ve elimizin altında internet varsa bu durumdan faydalanabiliriz. Çeşit çeşit erkek ve kadınlar ile tanışma konuşma olanağı bulup, bu erkek veya kızları tanımak ve hayatı daha iyi anlayabilmek için zaman zaman arkadaşlık siteleri bize yol gösterecektir. Arkadaşlık siteleri adı altında pek çok tanışma sitesi vardır. Geçmişten beri süre gelen internet arkadaşlıkları vardır. Bu arkadaşlıklar hem erkek hem bayan tarafından sürekli hale gelip aşka dönüşebilir. Sizi anlayan biri mutlaka karşınıza çıkacaktır. Arkadaş bulma siteleri'nde tanışan erkek ve bayanlar isterlerse aynı ortamda bir araya gelip bir birliktelik sağlayabilirler. Bu birliktelikler uzun süreli sonu evliliğe varan birliktelikler olabilir.

TÜM ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çocukluğumuzdan bu yana faaliyet gösteren internet ağıyla birlikte sosyal ağlar da hayatımıza girmiştir. Sosyal ağlar da arkadaşlık siteleri adı altında yer alır. Bu Sosyal ağlar sayesinde öğrenim hayatımız boyunca yanımızda olan ya da iletişim kuramadığımız arkadaşlarımızla bağ kurma olanağı bulmaktayız. Öyle ki; bazen o erkek, kız ve kadınlar ile buluşup çay kahve içmek yerine ağ üzerinden iletişim kurabilmekteyiz. Yakın bir arkadaşımız yanımızdayken, bizden uzağa gittiğinde onunla telefon dışında internetten de görüşme imkanımız olmakta. Tüm arkadaşlık siteleri günümüzde çok popüler hale gelmiştir. En çok kullanılan sosyal ağların bile 14 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Gencinden yaşlısına herkes artık sevgili arama, manita bulma , arkadaş edinme siteleri'ni tercih etmektedir.
TÜM ARKADAŞLIK SİTELERİ

Tüm arkadaşlık siteleri'nde var diyemesekte bazı arkadaşlık sitelerinde kişilik analizi diye bir şey var ki bu, sistemin bize uygun erkek, kadın ve kızları seçebilmesi anlamına gelir. Sistem kimin uygun olduğunu bize gösterir ve o kişinin bilgilerini görebiliriz. Bayanlar bu konuda daha şanslı çünkü ücretsiz mesaj gönderme şansları var. Erkeklerin ise kısıtlı üyelikleri var . Bu yüzden zamanları dolunca günde sadece bir kere girebilirler ve göz kırpma ya da mesaj gönderme hakları kısıtlıdır. Bazı arkadaşlık siteleri vardır ki; her çeşit insan kayıt olabilmektedir. Bunun için sabırlı ve saygılı olmak başta gelen meziyetlerdir. Dünya görüşümüzün geniş olması da gerekebilmektedir. Çapkın Kızlar arkadaş arama sitesi'ne üye olmuş erkek, dul kadın , kızlar çoğu zaman vakit geçirmek yani takılmak için kayıt olmuş olabilirler. Çoğu da ciddi bir ilişkisi olsun diye kayıt olurlar. İnternette kurulan sevgili, manita ve arkadaşlık ilişkileri sağlam başlangıçlar olabilir. Bir işyerinde bilgisayar başında oturuyorsak ve fazla yoğun bir iş değilse ya internette oyun oynarız ya da arkadaş bulma siteleri'ni dolaşırız.
Benzer sayfalar