E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
türkiye arkadaşlık siteleri

TÜRKİYE ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Biliyorum konusacak birseyimiz kalmadi, paylasacak hic bir seyimiz yok. Yine de yüregimden gücümün yettigi yere kadar sana sesleniyorum, seninle konusuyorum… Bugün sana olan kirginligimi rafa kaldirdim, sevgimi aldim avuclarimin arasina, ona siginiyorum… Cümlelerimi kisalttim, kelimelerim buruk, gülüslerim istenmeyen dudaklarimda… Bir ihtimal gelisine sigindigimi farkettiysem de, engel olamadim gurursuz ama umutlu hasretine… Bugün gönlümü hos tutmak istiyorum, imkansiz olan her rüyaya inanasim geliyor… Bir cocuk gibi isteklerimi bastiramiyorum… calmayan telefonuma elim gidiyor, sana halen bende oldugunu israrla yazmaya calisiyorum… Bende olan seni, hic kirmadim, degistirmedim ve hep korudum desem de, sendeki benin nasil oldugunu, gülüp gülmedigini anlamsiz bir sikintiyla merak ediyorum

TÜRKİYE ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Güvenme karaktersizin vefasına. Bugün över, yarın söver! Ne kadar değer verirsen ver, karşındaki ancak kapasitesi kadar hisseder! Düşenin dostu olmaz diyorlar, sanki ayakta duranın var... Sabır boyun eğmek değil, mücadele etmektir. Yalan çok çabuk herkese ulaşır, doğru ise yavaş ama tam zamanında yetişir. Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir; Ya yaşam boyu bir dost, ya hayat boyu bir ders!
TÜRKİYE ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Kötü duygular ömür yıpratır, güzel duygular sevgi yaratır, kötü insanlar kapı kapatır, iyi insanlar kendini aratır. Ben şimdiye kadar, yürek acısına kulaktan şifa verildiğini duymadım. Ben başkasını düşünerek yazarım, sen üstüne alınarak okursun, hayat işte… Hayırlı Eş Allah’ın Kuluna Özel Bir İkramıdır. Hayırsız Eş ise Dünyanın En Ağır İmtihanıdır..! Kalanı hak ettiği gibi ağırladıysa bu yürek , gideni de layık olduğu gibi uğurlamasını bilir elbet ! Bir çocuğa önce konuşmayı öğretirsiniz, sonra da susmayı. Düşünceler gayeyi doğurur. Gayeler eyleme dönüşür, eylemler alışkanlıkları oluşturur. Alışkanlıklarda karakter belirleyerek kaderimizi tayin eder. Hayatta duygularını ve sevdiğini söylemeyi erteleme. Çünkü hayat planladığın gibi gitmeyebilir, Yarın hiç olmayabilir.
Benzer sayfalar