E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
türkiye arkadaşlık sitesi

TÜRKİYE ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. icimdeki güzelligine inanip inanmamani artik umursamiyorum! Üsüyorum, bu üsüme yalnizligimdan geliyor ve sariyor her tarafimi… Tutunabilecegim hicbir güzellik yok, hatirlamaktan usanmayacagim anilarim disinda… isinabilmek icin onlara sariliyorum… Anlamsiz ve cevapsiz sorular hihzirca siritiyor, ben görmemeye calisiyorum… Düsler uzak gibi görünüyordu ama yakindi… Belki de görmeyi istemek gerekiyordu… Gözlerini ac desem kapatacaksin ama kapatma gözlerini! Kendime bir demet papatya aldim ama bakmadim falima… Gözlerimi gelislere verdim, gözlerimdeki hüzün bile seni özlemis itiraf etti sonunda… Düsüncelerim gururlu, hayallerim ve sevdam degil… Gelseydin, kendimi unutup sana kosacaktim, susturacaktim icimdeki isyani, kavgalarin ortasinda bir günes gibi dogup isitacaktim yüregini, sevincten aglayacaktim bu defa, mutluyken hemen sarhos olmusum gibi, dokunacaktim, sarilacaktim. Ama gelmedin, gelemezdin belki de gelmeye de hic niyetin yoktu aslinda… Kendimi kandirdigimi anladigimda agliyordum…

TÜRKİYE ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. İnsanlar onlar için ne yaptığınızı anlamazlar, siz yapmayı bırakana kadar. Ruhun güzelliği, bedenin güzelliği kadar çabuk görünmez. Bir kez yalanını görürsen bin defa doğrusunu sorgularsın. Niyeti düzeltmek, neticeye varmak için önemlidir. Ne kadar değişirsen değiş, ilk nerede mutlu olduysan kafanı hep oraya çevirirsin.
TÜRKİYE ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Hayatta Üç Şeyi İki Kere Düşün, Kırmadan önce bir kalbi, Çarpmadan önce bir kapıyı ve bitirmeden önce sözünü ! Sevgi Varsa, Taşıdığın Yükün Ağırlığı Vız Gelir. İhanet Varsa, Akıttığın Bir Damla Yaş Bile Fazla Gelir…! Nehir gibidir insan, sadece yüzüyle bilinir. Derininde ne saklar, yüreğinde neler akıp gider, söylemez sessizce akıp gider. Gitti demeye dilim varmıyor, her sorana ben kaldım diyorum. Tek hayalim, Tek hayalin olmak. Çocuklarimizin ayaklarina batan dikenler, Ya bizim ektiklerimizdendir, Ya da bicmediklerimizden..! Ben dostumada dağ olurum düşmanımada.! Dostuma dağ olurum yaslansın diye, Düşmanıma dağ olurum dostuma ulaşmasın diye.!
Benzer sayfalar