E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
ücretli arkadaşlık sitesi

ÜCRETLİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından öpmek için beklentiler daima yaralar... Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer… fakir bebeğin içemediği sütü zengin köpeği içiyorsa bana adaletten bahsetmeyin. Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz.

ÜCRETLİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer. Aslında Yaprak Sıkılmıştı Ağaçtan Bahaneydi Sonbahar. Hani En Güzel Aşklar İmkansız Gelir Ya İnsana, İmkansız Olduğun İçin Aşığım Sana!..
ÜCRETLİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var.. Anladım ki; Vazgeçilmez olan sen değilsin. Vazgeçmeyi bilmeyen benim. Hasretin Öldürdü Beni! Şimdi Geceler Çaresiz. Şimdi Yağmur Damlası Gelip Konar Dudaklarıma Sessiz. Söylemiş Miydim Hasretin Öldürdü Beni Hiç Sebepsiz.
Benzer sayfalar